BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Puodulis.

2009-01-09

Šį ryt mieguistai plaudamas ir šluostydamas sudaužiau savo mėgiamiausią darbinį puodulį.

Kolega padovanojo iš kart kitą, su akim, bet nebežinau anei kiek kavos dėt į naują, nei kiek vandens pilt!

O dar prieš kelias dienas apžiūrėjau, kad Dorado dar jų yra. Kas padovanos?:) Toks baltas su raudonais chaotiškais ornamentais.

Rodyk draugams

Smirdalai.

2009-01-07

Šiandien užuodžiau kažkokį smirdalą savo darbo vietoj. Toks nelabai stiprus kvapas, bet labai nemalonus. Ir nu niekaip nesuprantu kas per kvapas ir iš kur anas sklinda. Visas apsiuosčiau, pažiūrėjau ar į kokį š neįmyniau, ištyrinėjau ant stalo stovinčius puodukus - nieko!

O dar su sąlyga kad pastarosiomis dienomis vis nušalu kojas, užsidėjau
kalėdoms uošvienės dovantos kojines - stipriai per šiltos! Iš pradžių
maniau kad čia jos kaltos, ėjau pasičekint į WC.

Tada galų gale supratau! Gi prieš porą dienų bendradarbis įpylė paragaut kažkokios slyvinės degtinės čierkiuką, o ana ant tiek šlykšti buvo, kad pasakiau jog vėliau dabaigsiu ir palikau ant savo stalo kažkur tarp popierių įvairių.

Išpyliau ir iš kart kvapelio nebeliko.

O berašydamas kiek užtai negeriems kvapams kaitaliodamas galūnes ir priesagas sudėliojau pavadinimų: smirdybės, smirdalai, smirdynės, ir t.t.

Rodyk draugams

Rankų paspaudimai.

2008-10-20

Paatvirausiu. Sėdėjau dabar WC ir mąsčiau (suprask, žaidžiau kortom su itouch). Kadangi mastau pakankamai tyliai, be to reikėjo laimėti du kartus iš eilės kortomis, užtrukau. Per tą laiką daug bendradarbių užėjo ir išėjo.

Suskaičiavau lygiai du, kurie išėjo nenusiplovę rankų! Vienas iš jų greitą number two atliko. Ir kaip paskui jaustis sveikinantis su kolegomis, kai žinai kad bet kurio jų rankos ne tik kad pimpaluotos bet ir šūdinos. Sneaky bastards, negi mano, kad jei tūlike tylu, ir atrodo kad nieko nėra, galima rankų nesiplaut?

Apskritai tradiciją sveikintis rankų paspaudimais reiktų užbaigti ir apsiriboti galvos linktelėjimu. Pamenu kažkur mačiau kažkokią reklamą, kur visi bendradarbiai susitikę aistringai pasibučiuoja. Apačioj maždaug toks prierašas, kad bučinio metu perduodama mažiau mikrobų nei paspaudžiant ranką. Tai nereiškia kad norėčiau su kolegomis bučiuotis, tai reiškia kad rankos paspaudimo reiktų atsisakyti ir pilnai užtektų tik iš kartu dirbančių bičiulių.

O dabar spaudi ranką, ir nežinai kur ana jau pabuvusi.

Rodyk draugams

“kaip tu drisai istrinti mano tema? zebenkstie tu!! tau tik bubiu ezere maudytis…. asilo ausi tu … krc lama.. šauktukas jei tu man sauktuka uzdesi AS TAvE NUZUDYSIU šauktukas šauktukas nuobodus miega as tave stebesiu ninzė įsimylėjęs


Tokią tatai asmeninę žinutę gavau. Nei čia džiaugtis, nei liūdėt :)

Rodyk draugams

Kondicionierius.

2007-08-24

Yra toks siaubingas dėsnis, kurį tikriausiai norėčiau sunaikinti pirmiausia. Jei patalpoj yra kondicionierius, ir visiems jo reikia, tai būtinai atsiras vienas, kuriam yra šalta prie +26 (tai yra ta temperatūra, kada man jau yra karšta, ir aš noriu į šaltą vandenį) ir jį išjungs.

Čia baisiau nei kova su vėjo malūnais, nors, juokinga, bet prasmę galima įžvelgt.

Any ideas kaip šaldytis kai yra karšta? Turiu USB Fan’ą, bet anas mažai tepadeda.

Rodyk draugams

Skambučiai.

2007-07-31

Kas verčia žmones manyti, kad kai paskambini ir niekas nekelia ragelio, reikia laukti pusę valandos? Tai juk jei žmogus kuriam skambini nepakelia ragelio per kelis pyptelėjimus - reiškias ir nepakels - jo nėra/vairuoja/nenori kalbėti ir t.t.

Kam dar pusę ofiso varyt iš proto?

Rodyk draugams

Blogiausi pietūs.

2007-04-27

Šiandien turėjau turbūt blogiausius pietus kokius tik kada esu turėjęs vietinėj valgykloj.


Negana to, kad sriuba (meniu parašyta “Šiupininė”) buvo kažkoks nesusipratimas su plaukiojančiais morkų ir apskretusių sasyskų gabalais, tai dar ir kepsnys pavadinimu “Netikras zuikis” buvo smirdantis. 


Lucky kolega, kuris valgė vištienos file ilgai kvatojosi iš mano pasakymo, kad “Šitas netikras zuikis dvokia kaip šuns putė”.


Lucky me, kad iš kart nunešiau ir nevalgiau anei gabaliuko. Teko pasitenkinti dviem spurgomis ir dviem stiklinėmis sulčių.

Rodyk draugams

Cigaretės.

2007-04-24

Yra toks pas mane bičiulis/kolega, kuris vis rūko tik darbe. Jo žmona mano kad jis iš vis nerūko. Todėl jis, pastoviai neturi cigarečių - tai pamiršo, tai netikėtai baigėsi, tai dar kažką.


Ir spėkit kieno jis cigaretes rūko? O jis, patikėkite, rūko du kart dažniau nei aš. Pakelis baigiasi vos teprasidėjęs. Gerai, kad aš visada turiu atsargoje vieną kitą, ir jų visuomet pakanka. Tačiau tokiais tempais, aš labai greit galiu bankrutuot, o ir mano žmonelė pradeda burbėti, kad aš labai daug rūkau (nes jai labai jau įtartina). O taip pat gi esu pažadėjęs mest, kai pasieksiu 70 lygį.


Todėl nuo šiol, visada nešiojuosi kolegos, kuris intensyviai vaišinasi mano cigaretėmis, mėgiamos rūšies pakelį. Ir kai tik jam badas - parduodu.

Rodyk draugams

Snauduliai.

2007-04-12

Niekas nepaneigs, kad po pietų dažniausiai apima tingulys ir snaudulys.


Nu bet taip kaip mane po šiandienos pietų suėmė abu niekšai - jau senai nebuvo. Atrodo kad kiekvienas pirštas, kai spaudžiu klaviatūros klavišą, po porą kilų sveria.

Rodyk draugams

Kiek pinigų?

2007-04-04

Turiu problemą. Niekada nesu gaminęs jokių saitų, bet kažkiek raukiu apie visą tai. Kad raukiu, užsiminiau vieniems draugams, ir anie sugalvojo, kad aš jiems galiu tą saitą padaryt. Apsiėmiau, nes pasirodė easy task, o tuo labiau proga pagilint ir savo žinias.


Šiandien sau pasižadu jį jau pabaigt. O problema ta, kad nežinau kiek čia reikia piniginių vienetų paimt.


Puslapis paprastas. Keturi meniu punktai, viename jų įdėta paveiksliukų galerija su Lightbox (neloadina darbe kažko, negaliu duot linko) (beje vis galvojau, ar įmanoma lightbox kaip nors integruot ir į blogą. any ideas?).


Reikia dar nepamiršt, kad puslapis ne pagal kokį tai užsakymą iš išorės, o draugų prašymas.


Tai kiek pinigų ką?:)

Rodyk draugams