BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atlyginimas.

2008-12-22

Kad ir kaip stengiuosi pasislėpti nuo visų krizių ir sunkmečių (net Artojas rašo), panašu kad nepavyks.

Šianakt sapnavau, kad vyriausybė paskelbė, kad nuo šiol visi atlyginimus gaus tele-loto bilietais. Stovėjo ten visi eilėse ir tikrinosi kiek gi atlyginimo laimėjo.

Rodyk draugams

Flashback.

2008-12-01

Ką tik flashbackino naktinės frustracijos.

Prabundu, šuo šalia manęs guli kaip šlanga. Pasižiūriu - ble - mirė!! Pakilnoju jos kojas, nu dar nesustingus. Reiškias ką tik mirė. Iš kart galvoju ar įmanoma šuniui padaryt dirbtinį kvėpavimą, ir širdies masažą.

Pradedu po biški bust iš miegų, ir galvot kad gal visgi susisapnavau. Pradėjau intensyviai klausyt ar kvėpuoja ir ar širdis plaka, nu bliamba nieko nesigirdi!

Galų gale jau stipriai pradėjau šunį tasyt, kad girdi, kelkis ir baik apsimetinėt šlanga. Nu ir iš tikro, nervai neatlaikė, atsikėlė niurzgėdama ir labai jau nepatenkintu žvilgsniu į mane pažiūrėjusi nuėjo miegot prie kojų, kur niekas vidurį miego nepurto ir netaso už kojų.

Rodyk draugams

Per daug x-failų.

2008-03-26

Šiąnakt ir vėl gerai pasapnavau. Labai ryškiai jaučiasi savaitgalinė X-Failų dozė. Iš pradžių norėjau nerašyti, tačiau per pusdienį viskas susigulėjo ir pribrendau papasakoti savo iškrypusius sapnus. Nerekomenduoju skaityti veikiant kažką malonaus, pvz.: valgant.


Aš ir du bičiuliai tranzuojame prie Kauno. Mūsų tikslas - Vilnius. Šalia stovi mūsų visų trijų automobiliai. Po kurio laiko sustoja autobusiukas. Už vairo toks nepiktybiškai atrodantis dėdulė su ūsais.


Susėdam į tą autobusiuką ir lekiam link Vilniaus. Kai jau privažiuojam savanorius, autobusiukas pradeda nardyti zigzagais šalutinėmis gatvelėmis vis kirsdamas savanorius. Pagalvojau, kad labai gudrus šmikis, žino visus slaptakelius.


Po kurio laiko atvažiuojame prie tokio labai didelio angaro. Tokio tikrai labai didelio - ir į ilgį, ir į aukštį ir visaip kitaip. Dėdulė mums liepia palaukti, ir dingsta jame. Už keleto minučių jis išeina su trimis vyriokais, ir jie visi kažkur išvažiuoja. Mes vis dar laukiam.


Prabėgus kuriam laikui grįžta autobusiukas, o iš paskos visų mūsų trijų automobiliai. Pasirodo jie visi ten ir važiavo, kad mūsų auto parvaryti į tą angarą. Įvaro jie mūsų automobilius į tą angarą, o mes iš paskos. O ten pilna įvairių automobilių, jų dalių - žodžiu toks šrotas beveik. Man tuo momentu ateina supratimas, kad visi šie automobiliai ir jų dalys yra iš tokių pat tranzuotojų kaip ir mes.


Šitoj vietoj kažkas vyko įvairaus, bet neatsimenu nieko. Užtemimas žodžiu.


Veiksmas persikelia į kažkokį miškelį ant kalvos, apačioj žinau čiurlena upelis, o mes visi (trys tranzuotojai ir krūva kitų) sėdime prie laužo. Jau žinau kad čia kažkokia gauja, arba sekta, ir mes į ją priimti. Nežinau kodėl, ir kokiomis aplinkybėmis, bet atitikom kažkokius reikalingus kriterijus. Panašu kad čia vyksta kažkokios a la įšventinimo apeigos.


Kažkuris jų man liepia nueiti iki upelio ir pasemti kibirą vandens. Pasiimu kibirą ir žygiuoju link upelio, pakeliui pamatau kad gaujos/sektos lyderis apeiginiais rūbais irgi kažkur eina. Galvoju, pasemsiu vandens ir paseksiu kur gi jis ten eina.


Pasisemiu vandens, einu atgal ir matau kaip tas lyderis kažkokiu takeliu dingsta man iš akių. Aš skubu paskui jį, išlendu į kažkokią proskyną, o ten vadas stovi prie didžiulės mėsmalės ir kažkokiu elektrošoką sukeliančiu prietaisu stumia žmones į tą mėsmalę. Jie ten klykia, rėkia, vieni ant kitų krenta, girdžiu lūžtančius kaulus. Ir aš suprantu, kad ten mala ne ką kitą o tokius pat tranzuotojus kaip ir mes.


Fuck, pagalvoju, reikia varyt iš čia kuo greičiau. Atsisuku eit, ir matau kad visi kiti jau susirinkę ir žiūri į mėsmalę. Po kurio laiko, kai visi nelaimėliai jau sumalti, ateina lyderis su padėjėjais, kurie atneša sumaltą masę prie mūsų.


Tuomet vadas mus paragina valgyti tą masę ir sako: “Valgykit! Tik saugokites baltų ir rudų gabaliukų!”

Rodyk draugams

Pagrobimas.

2008-03-05

Pastarosiomis dienomis kankina įvairūs sapnai. Šiąnakt gi buvau pagrobtas ir išvežtas į Kazachstaną. Vertė mane ten dirbti, o aš planavau pabėgimą. Nes ten mūsų pagrobė kelis. Kai jau pasprukau (tik vienas) turėjau ilgai slapstytis ir neturėjau ką valgyti, nes jei nuskini kokią uogą iš kur nors, centrinis kompiuteris tai užfiksuoja ir parodo mano buvimo vietą.

Rodyk draugams

Pastaruoju metu vis prisimenu keistas nuotrupas iš sapnų. Aną savaitę sapnavau kad mano kojų nagai geležiniai, ir kad jų niekaip nepavyksta nusikirpt. Kažkada savaitgalį sapnavau, kad greit tapsiu dvynukų tėvas. O va šianakt sapnavau, kad mano pilvas kvadratinis.


Dar sapnavau ir kitokių sapnų, bet juos gėda pasakot.

Rodyk draugams

Genys.

2008-01-03

Šiąnakt visą nakti su bičiuliais paleidinėjom nuotoliniu būdų valdomus lėktuvėlius. Jie labai išmoningi buvo - sekdavo ant žemės mūsų nupieštas oranžines rodykles.


Tada dar stebėjom genius. Tiksliau vieną genį. Toks didelis, maždaug metro ūgio akių lygyje kapojo dideles skyles medžiuose. Bandėm mes su juo pabendrauti, tačiau gavom tokį “WTF” žvilgsnį, kad iš kart pabudau.

Rodyk draugams

Pasaulio pabaiga.

2007-11-25

Po ilgo laiko vėl susapnavau sapną vertą blogo įrašo.

Per visus žinių kanalus pasklinda naujienos, kad po poros dienų saulė explodins ir visai žemei galas. Aš nuvažiuoju pas močiutę į kaimą, nes man susišviečia, kad ten lengviau bus įšgyvent pasaulio pabaigą. Kad ir kokia tai būtų totaliai absurdiška mintis, imuosi močiutės kaimo trobos barikadavimo proceso, beigi lauko tūliko įtvirtinimų. Nes vistiek ryškiai po pasaulio pabaigos bus krūvos zombių su kuriais reiks kovoti etc etc.

Nu, o kol dar liko biški laiko iki pasaulio pabaigos, reikia nueiti į kiną. Į tuos naujuosius kino teatrus, kur vakar mačiau per kažkokį TV anonsą. Kur su mygeliu gali išsikviesti padavėjus ir jie tau atneša kavos. Ten visos kino žiūrėjimo kabinos dvivietės, ir stikliniais gaubtais. O už nugaros kabinoj sėdi awx ir vzx ir liepia daryt mimikas, nes jiems patinka mus (mane ir Closer) fotografuoti.

Nepamenu kokį filmą žiūrėjom, bet paskui su tais pačiais fotografais ėjom prie jūros, ar kažkas tokio.

Rodyk draugams

404.

2007-09-20

Aš manau pats laikas sugalvoti ne tokį archaišką sapninką, kokie kad yra dabar ir pradėti įtraukinėti mūsų laikų objektus.

Pavyzdžiui šianakat sapanavau didelį didelį 404 puslapį.

Rodyk draugams

Tikriausiai šianakt viršijau visas nesąmonių sapnavimo ribas. Kai papasakojau kolegai išvadino psichiškai nestabiliu ir paklausė ar man nelaikas kreiptis pas psichologą (reiks už tokius žodžius, jį vakare nugalėti žaidžiant pula).

 

So here's the story. Sėdim prie laužo su tuo pačiu kolega, kuris pasūlė nueit pas psichologą, kažkur miške, prie laužo. Ir staiga sužinau, kad mano šuo padare kažkokį žiaurų nusikaltimą. Iš tamsos išnyra mūsų darbo ūkvedys, su evil šypsena ir didžiuliu kirviu. Sako, “Jūsų šuniui, dabar bus nukirsta galva”. Pasiima šunį ir jį išsineša. Po kurio laiko grįžta, iš kišenės išsitraukia maišelį, o jame šuns galva. Į burną sugrūsta šuns uodega, o jos galas kyšo pro gerklę (ten kur jau kaklas turėtų būti). Atiduoda man tą maišelį ir sako, “Va, čia prie tavo šuns kūno prisiuvau kitą galvą. Kadangi prisiuvau mažo šuniuko galvą, nesitikėk, kad iš pradžių jis gerai valdys kūną”. Ir akurat, paimu tą šunį, o jis toks kledaruojantis visas, nestabiliai vaikštantis.

 

Grįžtu namo su šuns galva maišelyje ir nauju šunimi, žiūriu prie sienos prikaltos tapkės. O iš kito kambario maniškė šaukia “Mane pakomentavo 1600 žmonių!”. Papasakoju jai istorija apie tai kas nutiko su šunimi, ji labai nusimena. Abu nusprendžiam kad galvą reikia palaidoti kieme, o kai pakankamai išgulės žemėje, kaukolę parsinešti namo. Taip pat parodau naująjį šunį, ir taip pat abu nusprendžiam, kad šį reikia nugalabyti.

 

Toliau berods prabudau. Pirma mintis prabudus buvo, kad naują šunį tai tingėsiu mokyti sysiojimo ir kitų gero elgesio ypatybių.

Rodyk draugams

Haris Poteris.

2007-02-15

Jo, prisapnavau šiąnakt. Liko tik nuotrupos iš kažkokio grandiozinio adventure, bet visgi.

 

Šneku su goblinu kažkokiu special prietaisu (maždaug kaip kokios 5 1610 nokios), jis ten ant kalniuko tokiam name buvo. Sakė kad jį puola kažkokie priešai.

Tada mane užpuolė, tiesiog įsiveržė į mano namus, kažkoks žaliai geltonas padaras, ir bande nužudyt, tačiau aš, AŠ, aš pasirodo mokėjau tapti nematomu. Bet ne iš kart, o pamažu. Tam reikia laiko. Kol ištari reikalingą burtažodį. Kol buriau patį burtą ir tapinėjau nematomu, mėčiau į jį iš staliukų.

 

Galų gale atvažiavo monster truck toksai, ir visus išgelbėjo.

 

Manau pats laikas pradėti rašyti knygą, kuri garantuotai taps harry-potter-killer. Tačiau prie knygos teks prikabinti maišiuką žolės.

Rodyk draugams