BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šuo ir valkatos.

2009-04-22

Sakoma, kad šunys būna panašūs į šeimininkus. Vakar ryte bevedžiojant šunį viską viską supratau! Mūsų šuo nemėgsta kitų šunų. Visus aploja ir raunasi. Aš in general nemėgstu didžiosios dalies populiacijos. Sutapimas? Nemanau.

Kai papaskojau šitą savo teoriją Artojui , jis mane nuginklavo. Sako jis, "Tokiu atveju tau turėtų patikti visokios valkatos…" (mūsų šuo lydosi dėl kelių kiemsargių lakstančių pievutėj už namo, pamato - gatava atsiduot čia ir dabar).

Anyway - vis dar lieku prie savo teorijos kodėl mūsų šuva nemėgsta kitų. Abejoju tik dėl valkatų dalies.

[poll id="2"]

Rodyk draugams

Šiandien Artojas manęs paklausė, ar man logiškai skamba šūkis, kurio pradžia "Nereali galia". Pasakiau, kad jo. Nes visgi "nereali galia", tai kažkas tokio - daug daugiau nei "reali", kas reiškia kad jau tokia galia, kad… nu nebūna tokių. (Aišku kur suku?).

Ir kai pagalvoji tai juk jo, tokie pasakymai kaip "Nereali galia", "Fantastiškas pasiūlymas" and such prasilenkia su logika.

"Fantastiškas pasiūlymas!!!" - "pirk monitorių ir gausi vizitaciją pas fėjų valdovę".

Kitą vertus kam būtų įdomu, jei už gerą kainą būtų siūloma reali galia, o pasiūlymas būtų realistiškas :)

Rodyk draugams

Failure.

2009-01-07

Pirmadienio vakarą važiavom su pačiute sau ramiai mamos su gimimo diena sveikinti. Tik įvažiavus į paskutinį žiedą mašina nusprendė kad jau gana ir daugiau nebevažiuos.

Ir atsitik taip, kad užstrigau kaip tik tokioj vietoj, kur troleibuso linija šakojasi į dvi puses. Spėkit ar troleibusai galėjo sėkmingai išvažiuot iš žiedo? Kelias slidus, dviese su pačiute mašiną vos pastumiam - mašinų srautas didelis, o visi draugai turintys mašinas ir galintys patempti lyg tyčia ragelio nekelia.

Galų gale šiaip ne taip atsidūrėm servise, kur leido palikt mašiną ir pažadėjo viską sužiūrėt. Akumas ir uždegimo ritė (ar tai relė, tikrai nežinau ką čia šneku:)) mirė.

Šiaip ar taip sveikinimai sau su pirmu efektyviai sugeneruotu automobilių kamščiu :).

O šiaip pastebėjimas - nei vienas važiuojantis pro šalį nesustojo ir nepasisiūlė pastumt or smth, nors akivaizdžiai matė kad bėda. Už tai kas antras netingėjo prasidaryt langą, parėkaut, papypint ir demonstratyviai piktai nuvažiuot. Tikrai labai nemėgstu žmonių.

Rodyk draugams

Drąsuoliai!

2008-11-27

Aš po vandeniu nekvėpavęs gal ir išbūčiau kokią pusę minutės. Va kažkoks drąsuolis išbuvo cielas 18-a.

Tik vis neramina manęs vienas momentas - drąsuoliams grynu deguonimi leidžia kvėpuoti pusę valandos. Turbūt bailiai gauna visą valandą.

(aš tikrai mėgstu kauno dienos rašymo stilių)

Rodyk draugams

Atia.

2008-11-26

Atia. Viso gero. Iki pasimatymo. Sudiev. Visiškai standartiniai ir įprasti atsisveikinimo žodžiai.

O vat man pats juokingiausias ir beprasmiškiausias: "Kol kas".

Sakai "Iki", o atsako "Gerai, kol kas".

Kol kas? Kol kažkas atsitiks? Kol vėl susikambinsim? Neįsivaizduoju. Any ideas iš kur toks kilo ir kaip paplito?

Rodyk draugams

Kinas.

2008-11-20

Beveik kiekvieną kart nuėjus į kiną mane aplanko desperacija.

Aš tai galvoju taip. Įsivaizduokim situaciją: nueini pavalgyt, užsisakai kažką naujo, ir tau visiškai neskanu. Ką darai? Tikrai taip - NEVALGAI.

Tai kodėl nuėjus į kiną, ir pamačius kad filmas visiškai nepatinka, negalima tiesiog atsistoti ir išeiti? Reikia būtinai garsiai šnekėti "**** kokia nesąmonė! matei?? MATEI?? krc kokia nesąmonė". Nu dar tiek to kai filmas veiksmo, ten daug triukšmo ir taip toliau - tikrai nieko nesigirdi ką kiti tauzyja.

Nes šiaip nu juk kai neskanu nerėki ant viso restorano kad "**** matei kokie pomidorai??? pažiūrėk į makaronus!! nesąmonė krc!!!".

Aš tikrai norėčiau, kad kine būtų tvarkos sergėtojai, kurie tokius akiplėšas maloniai išprašytų. arba dar geriau už pakarpos išmestų. Arba būtu funkcija "vote for kick/ban".

Jaučiu tuoj reiks mest šitą reikalą, ir kai Cinamon arba FC siūlys pigius filmus eiti tik į veiksmo. O kitus pasilikti rodymo pabaigai ir nueiti kai salėje būna vos keletas žmonių.

Rodyk draugams

Įrodymai.

2008-10-19

Vakar su pačiute brousinom po Topo Centrą, ir kai pačiutė pasuko link dulkių siurblių, aš pamažu nubrousinau iki DVD filmų.

O gi žiūriu, kad mano mėgiamo filmo Death Proof , pavadinimas išverstas į Mirties Įrodymas. Čia maždaug kaip ant kaliošų užrašas "water proof" butų išverstas į "vandens įrodymas".

Rodyk draugams

Skype lagas.

2008-09-19

Aš vat kartais tingiu problemų sprendimo ieškot internete, ir man lengviau būna čia parašyt ir tikėtis kad kas nors suras už mane. Dažnai būna kad ir iš kart be ieškojimo žino.

Taigi turiu problema su Skype. Man rašo žmonės bet aš negaunu iš jų nieko. Paskui paima ir pramuša po kelių dienų, "labas ką veiki??". Ką daryt kad taip nebūtų?

Skype taip streikuoja tiek darbe, tiek namie (nors dėl namų nesu tikras, pačiutė geriau žino).

Any suggestions?

Rodyk draugams

Vėliavytės!

2008-07-28

Pamačiau kad grįžo vėliavytės į madą, ir niekaip nesupratau kodėl. Šiandien nušvitimas! Gi vis žaidžia krepšinį dabar, ruošiasi olimpiadai.

Rodyk draugams

Raudoni numeriai.

2008-07-23

Vakar man atėjo vienas supratimas. Jei važiuojanti mašina esti su raudonais numeriai - jos vairuotojas kalba telefonu.

Matyt bando parduoti!

Rodyk draugams