BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Tikrai dažnai su Artojumi valgom hesburgery, o ten visada sėdam taip, kad matytume sukamus artėjančių, arba jau rodomų filmų treilerius. Aišku treilerius išmokstam beveik mintinai, ir kai jau pradeda rodyt kokį naują vos ne rankomis norisi plot!

Ir šį praėjusį savaitgalį žmoną įtikinau kad reikia pažiūrėti Inkheart ir Bedtime Stories (Rašalo širdis ir Vakaro Pasakojimai). Kažkaip man susirodė, kad filmai turėtų būti iš panašaus tipo. Na tipo lengva pasakėlė prieš miegą.

Bedtime Stories tokia ir yra - lengva pasakėlė prieš miegą ar šiaip tingią popietę. Visi reikalingos pasakos elementai, tokie kaip fantastinės besipildančios istorijos, geriečių ir blogiečių kova, princesė, princai ant žirgų bla bla bla - įsirašykit patys. Filmas idealiai sukurtas sekmadieninei paplerzėjimo popietei, kai esi sotus, turi po ranka pusbutelį pagaravusio vynelio ir kokių kukurūzų dėžę. Per juos gali ir neišgirst ką ten filme kažkas šneka, bet jei ir neišgirsi - nieko neprarasi.

Trumpai, sesuo paprašo brolio, kad jis prižiūrėtų savaitėlę vaikus, kol ji (jei teisingai menu) "..is planning to get laid". Šis vakarais jiems pasakoja istorijas, ir jei vaikučiams ji pasirodo nuobodi jų prikurti variantai kitą diena išsipildo juos prižiūrinčiam mamos broliui. That’s it. Pabaiga jau ir ištiek galima atspėt :).

Na, o dabar apie Inkheart… iiiiirrrr viskas!

Nu ok, šiek tiek. Tokio prasto filmo senai nemačiau. Nesvarbu, kad puse filmo pramiegojau ir nemačiau pabaigos (irgi miegojau. duh). Filmas visiškai neįdomus, labai labai nuobodus ir visiškai ne tai ko tikiesi pamatęs treilerį. Pasakos ten tiek, kad akies krašteliu pamatai auksinę kurpaitę, tris sekundes parodo vienaragio galvą, o viską nurungia kažkokie balvonai su aprašinėtom galvom ir labai pikti blogiečiai su nuliu motyvacijos.

Jei jau kada svarstysit pažiūrėt viena iš šių filmų, paklausykit patarimo - nežiūrėkit Inkheart net jei ir kankins. Kankinimus tikrai bus lengviau ištvert.

Rodyk draugams

Button’s Buttons.

2009-02-09

Prieš einant į kiną kiek skaitinėjau, o dar ir girdėjau kaip žmonės The Curious Case of Benjamin Button lygina su Titaniku. C’mon - vien dėlto kad filme šokinėjama iš dabar į kažkada anksčiau, ir dar kad yra sena moteriškė kuri kai ką pamena, nereikia lyginti su Titaniku. Visai kas kita čia.

Buttonas nominuotas 13-kai Oskarų (tarp jų ir geriausio filmo kategorijoje), vaidina Kate Blanchet ir Pitas - 3 rimtos priežastys pažiūrėti šitą filmą.

O nežinantiems nieko, ir nemačiusiems treilerio Hesburgery trumpai papasakoju (su labai lengvais nekritiniais spoileriais): gimė reiškias vaikas - pažiūri visi - o gi visai ne vaikas o kažkoks diedukas susiraukšlėjęs. Išsigandęs tėvas numetą kūdikį prie senelių globos namų durų ir pabėga. Jį aišku ten priglaudžia, nes nu senelių namai - visi čia greit miršta, o jam irgi nedaug ryškiai liko.

Oi kaip visi klydo. Anas po biški jaunėja, įgauna proto, išmoksta vaikščioti, atranda naujų experiencų. Žodžiu viskas kaip ir normaliam vaikui, tik kad jis senas, ir visi mano kad jis senas.

Pirmas esminis momentas, kai jis susiduria su jauna ryžute mergaite (suprask, ateity ji taps gražuole Kate Blanchet), jie aišku pabėga pažaist, nes realiai jų amžius tai toks pat. Spėkit ką pagalvoja kiti, kai randa juos vidury nakties po lova?

Žodžiu jie abu auga, karts nuo karto susitinka, tačiau ji bręsta, o jis jaunėja. Bet jau viskas aišku! Abu viens kitą įsimylėję iki negalėjimo.

Toliau jau pasakot nebegalima, reikia žiūrėti. Ir taip per daug pasakiau.

Vienas esminis pastebėjimas, kodėl kiekvienas WOW žaidėjas turi pamatyti šitą filmą. Kai jau pamačiau Kate Blanchet pačiame jėgų žydėjime ir išgirdau kalbant supratau kad taip in real life atrodytų Blood Elfė iš WOW’o.

Dar būtų galima filmą prilyginti tokiam Foresto Gumpo ir Amelijos mišiniui. Sunku įvardinti konkrečius panašumus, tačiau jausmas, kad filmą įtakojo abu pastarieji, neapleidžia jau antra diena.

Paskutinį filmo trečdalį šalia manęs sėdėjusi moteriškė vis šniurkščiojo nosimi. Tai tikrai ilgas ir pakankamai liūdnas filmas.

Ir niekuo nepanašus į Titaniką. Rimtai.

Rodyk draugams

Transporteris.

2008-12-12

Buvom pažiūrėt Transporterio naujo.

Pirmas buvo labai geras. Antras buvo visai neblogas. O trečias… Nu trečias, taip sakant, kvailelis brolis Jonas.

Buvo pora gerų action sequence, ir kvailų lenktynių. Maždaug nufilmavo audi vs. mercedes miško keliukuose, vis parodo spidometrą kaip jie greit lekia, bet montažinėj matyt pažiūrėjo brolyčiai kad neatrodo jog tokiais greičiais važiuoja, todėl nusprendė viską pagreitinti. Maždaug kaip benny hillo šou . Pamenat turbūt.

Vieno bičiulis siaubingai pasipiktinosi, kad transporteris tapo nebe veiksmo filmu, o meilės istorija. Yra tiesos. Ir vaikomės madų - jei veiksmo filmas, jamam rusaitę.


Seducer.

Overall filmas vargiai vertas kino teatro už pilną kainą. Už 6 litus visai smagus, nepaisant netgi to, kad šalia sėdi bičas su tokio dydžio kiaušiniais, kad kojos per pusmetrį į šonus išskėstos. Bent jau nečepsėjo ir nekomentavo.

Rodyk draugams

007.

2008-12-01

Prieš geras porą savaičių, o gal ir daugiau (o gal ir mažiau? kur čia tą laiką ir besugaudysi). Buvom su bičiuliu pažiūrėt naujojo James Bond.

Man po fantastinių paskutinių Pierce Brosnan pasispardymų, su nematomais automobiliais šitas Bondas tikra atgaiva. Gadgetų minimalizmas šitam filme tikrai buvo labai gaiviai malonus.

Labai ilgas intro, su labai geru gabalu (kurio kažkodėl vis dar neturiu. tarkim čia reminderis), o po to bene veiksmiškiausia filmo vieta. Lenktynės žvyrkeliais už berods aston martin vairo. Tikrai roxino. A tiesa, dar buvo bėgiojimai stogais su įvairiais šokinėjimais. Dude!! Jie tikrai atrodė pavargę, ir kai šokdavo į balkoną, ir pečiu trenkdavosi į sieną - krūptelėdavau. Atrodė tikrai skaudžiai.

Gal kiek visas filmas ir patemptas, bet iš esmės rekomenduojamas. Ir netgi kitam bičiuliui, kuriam fantastinės nematomos mašinos yra neatsiejama Bondo dalis, šis filmas patiko.

Reziumuojant: Efektai labai kokybiški, Olga kaip ir Max Payne labai puiki, filmo mintis vidutinė.

Ir vis dėl to - kaip gi gražiai lietuviškai išversti Quantum of Solace? Nu tas Paguodos Kvantas tikrai nei šis nei tas.

Rodyk draugams

Hulk Smash!!!

2008-11-09

Tikrai mėgstu visokius pagal komiksus pastatytus filmus. Iron Man, Fantastic 4, Superman, ir t.t.

Vakar ta proga kad senokai nežiūrėjau jokio filmo namie, nusprendžiau pachekinti Hulką .

Enjoynau vidutiniškai, pastebėjau, kad pastaruoju metu, tie visi komiksiniai filmai, darosi ne vien tik veiksmo kratinys. Yra visokių moralinių dilemų, filosofijos etc etc. Kartais aišku norėtusį daugiau veiksmo, nu bet in general visai ok ir taip.

Taip pat čia jau kuris laikas pastebiu, tik niekaip neprisiruošiu niekur paminėti. Jei jau filme yra koks nors nuodas, priešnuodis, stebuklingas gėrimas arba serumas, anas būtinai bus skaisčiai žalios, dangaus mėlynumo mėlynos, ar šiaip kokios kitos ypač ryškios spalvos. Tipo maždaug kuo geresnis kliurkalas, tuo gražesnė spalva. Tarkim!


Ir jo kelnės niekada nesuplyšta

Taigi, Hulkas. Viskas su juo buvo gerai, iki tos vietos, kai suplodamas delnais užgesino degantį sraigtasparnį, o po to visam gražume trenkdamas į žęmę kumščiais suriko "HULK SMASH!!!!". Maždaug kaip iš Power Rangers.

Ir be abejo prie vidutinio enjoynimo filmo be abejo smarkiai prisidėjo elfiškoji Liv Tyler.


Precious

Watch on your own risk. Man patiko, bet vien todėl kad mėgstu tokius filmus.

Rodyk draugams

Maksas.

2008-11-06

Prieš kokią savaitę buvau pažiūrėt Max Payne. Su didžiausiu malonumu pamenu žaidžiau abi žaidimo dalis, bet žiūrėdamas filmą to malonumo oi kaip nepajutau.

Kiek skaičiau treilerių komentarus internete, visus neramino ta vieta su demonais. Ramiai - ten pačios geriausios filmo vietos. Šiek tiek vos vos paspoilinsiu - kai sniegas virto žiežirbomis, per visą kūną bėgiojo šiurpuliukai. Nepamenu kuris iš paskutinių matytų filmų būtų turėjęs tokį efektą.

Beje, dar apie sniegą. TOKIO sniego dar nemačiau nei vienam filme, jau noriu kad būtų žiema ir snigtų būtent taip, kaip sninga Max Payne. Didelės, lėtos ir neįtikėtinai ryškios snaigės. Nežinau kaip bus žiūrint per PC ar šiaip kokį TV bet kine jos gniaužia kvapą.

Sniegas buvo labai geras. Dar geresnis buvo garsas. Irgi labai puikus ir labai puikiai iki pat galo ir mažiausios smulkmenos išdirbtas.

Noir. Gal ne toks stiprus kaip kokiam Sin City, Batman’e ar V for Vendeta. Bet irgi labai patiko. O dar ta mystery dama raudona suknele… Mm… Viena geriausių dirty gundymo scenų ever.


Va čia ji

Nuo pat pradžių laukiau bullet time. To buvo per mažai, bet gal todėl jų labiausiai ir lauki, ir vis tikiesi kad jau va tuo tuoj ir bus. Tos kelios slow-mo vietos buvo labai geros.

Filme visi (including me) tikėjosi tų pačių stiprių Max’o monologų ir flashback’ų kaip kad žaidimuose. Flashback’ai buvo. Buvo ir monologų. Bet vietomis taip buvo bandoma iš šūdo vašką spaust, kad net vienoj vietoj užmigau. Taip pat buvo ir pora keistų vietų, kurios visiškai nesipiešė į bendrą vaizdą. Ten tikriausiai buvo paslėpta kažkokia mintis, bet išties vargu ar jų reikėjo.

So… Beveik viskas atrodo gerai, tačiau filmas man nepatiko tiek, kiek tikėjausi. Atskiri elementai labai puikūs, tačiau trūko vieno - kažkokios rišamosios medžiagos, kuri visas tas atskiras ir beveik fantastiškas detales sujungtų į vieną tobulą visumą.

Rodyk draugams

Dabar galvoju kaip čia tiksliau apie Eagle Eye papasakoti kad nepaspoilinti. Tikrai apysmagis veiksmo filmas, su dviem geromis chase scenomis, biški nuspėjamos intrigos ir paranojos sukėlikais.

Jau nuo pat pirmų "paslaptingojo moteriško balso" skambučių man prasidėjo įtarimai, kurie vėliau pilnai pasitvirtino. Ir visas filmas daugiau mažiau nuspėjamas, bet nuo to nė kiek nemažiau pramoginis. Tačiau turiu prisipažinti - kai iš apsauginių pavogė lagaminėlį - buvau ramių ramiausiai užmigęs.


Treilerį mergina tikrai atrodė gražesnė

Žodžiu viskas taip - kažkas suplanavo (kas matė treilerį žino) operaciją, į kurią įvėlė du random žmones (kaip vėliau paaiškėja visai ne random ir visai ne du). Šie du labai greit susiduria vienas su kitu ir toliau jau dviese visur dalyvauja. Paranojiškiausia dalis ta, kad jie visada yra matomi ir sekami, kartais netgi iki absurdiškiausio lygio. Valdomi visi šviesoforai, kranai ir mobilūs telefonai. Viskas, kad tik tie du pasiektų savo tikslą. Galutinį tikslą jie sužino tik pačioje pabaigoje.

Filmas skirtas žiūrėti kine. Žiūrint namie dar bent dvi žvaigždutės iš tų septynių nuo dešimt tikrai nusibrauktų.

Rodyk draugams

Po ano penktadienio savotiškos kultūrinės programos , nuėjom į neįpareigojantį filmą - Death Race .

Mano pačiutė jau ruošiasi kalėdoms, todėl kai pasakiau kad eisim į šitą filmą tik numykė, palinksėjo galvą ir toliau susirūpinusi galvojo apie naujų parduotuvių atidarymus beigi kalėdų karštinę. Užskaičiau tai kaip atsakymą "taip", nors labai suabejojau ar jai nors šiek tiek patiks. O Mirties Lenktynės buvo beveik visiškai toks kokio ir tikėjausi.


Mustangas at it’s best.

Near future, Amerika ekonominėj krizėj, siautėja bedarbystė ir bla bla. Pagrindinis herojus, buvęs lenktynininkas, apkaltinamas padarius nusikaltimą, ir atsiduria kalėjime. Kalėjimai gi, toje near future, valdomi privataus kapitalo ir kad atsipirktų, kaliniai dalyvauja next gen realybės šou - Mirties Lenktynės. Filme labai dailiai įpinamos realybės šou užsklandos ir veikėjų pristatymai. Patys veikėjai gi labai šabloniniai - japonas, juodaodis, rusas, latino ir t.t.

Per kažkokį laiką pasiruoši lenktynėms, ir keliais etapais lenktyniauji. Simple as it is. Automobiliai aprūpinami ginklais ir defense priemonėmis, kurie įjungiami (arba ne!) lenktynių metu.

Dauguma užskaitė filmą kaip gerą pramoginį veiksmo filmą, skirtą žiūrėti kino teatre. Death Race tikrai atitinka visus veiksmo filmo reikalavimus - daug veiksmo, biški intrigos, mažai logikos ir daili pupa. Vien viena paskutinių scenų kur ji išlipa iš automobilio verta grieko.


Čia ne paskutinė scena, bet irgi efektinga.

Rodyk draugams

Ką tik iš kino - Bangkok Dangerous .

Aš tai galvoju taip: vistiek veiksmo filmus labiausiai mėgsta ir žiūri vyrai bei jaunuoliai. Kaip ir kompiuterinius žaidimus žaidžia. Tai kodėl tuomet reklamuot, ir treilerius daryt kaip veiksmo filmo? Nuėjom ir taip žiūrim, ir šiaip - ir niekaip to tokio pure action (kaip kokiam Wanted ) nėra!

Biški paspoilinant tai filmas maždaug toks - kill kill love love drama drama love <…> love drama drama kill kill kill kill. Beje, geriausia filmo vieta ir yra iš love serijos. Kaip Cage’as su kurčnebyle tailandaite pietauja. Dar yra ir biški Bankoko. Gal būtų vieną kitą pliusą ir pridėję, jei būtų daugiau jo parodę. Bet tada filmas būtų dar labiau ištemptas, o ir taip jau sunku buvo tą valandą su kem minučių išbūt.

Is it me, ar Cage’o veidas per visą filmą vis tempėsi tempėsi ir paskutinėm filmo minutėmis buvo kokiais 40% ilgesnis nei pradžioje?

Filmas tikrai nevertas tų šešių litų, ir man gėda kad pats pasiūliau į jįjį eit.

Rodyk draugams

Street Kings.

2008-08-11

Iš kart pasakau, kad Street Kings vienas geriausių pastaruoju metu mano matytų filmų (apie Dark Knight kitą kart).

Filmas apie kiek korumpuotą mentą, kuris savo pasiekia įvairiais būdais, pavyzdžiui tokiais kokiais neturėtų dirb policija. Bet dirba jis gerai, ir yra beveik visų mėgiamas ir gerbiamas. Visi žino, kad jis ne viską daro švariai, bet žiūri pro pirštus, nu nes vyrukas tikrai gerai dirba.

Neveltui sakiau, kad yra beveik visų mėgiamas. Per vieną tokį, jam pradeda degt šiknytė, ir tada prasideda visas įdomumas.

Pažiūrėjau su didžiausiu malonumu. Yra veiksmo, yra mįslių ir viskas labai gerai supainiota. Viską galutinai supranti, tik kai ateina filmo pabaiga.

Intrigai sustiprinti treileris:

Rodyk draugams