BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atsakymas.

2009-06-29

Atsakymas į užvakarykštį paveiksliuką!!

Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Kas čia?

2009-06-27

Atspėkit kas čia?

Rodyk draugams

24.

2009-04-27

Iki vestuvių liko geras mėnuo, ir jau beveik viskas pasiruošta. Jei taip grubiai, tai beliko tik žiedus įgyt.

Šią naktį sapnas į temą.

Sapnuoju, kad žiūriu sau eilinę "24" seriją, ir staiga suprantu, kad jau per ilgai užsižiūrėjau ir fak vėluoju į savo vestuves! Iki vestuvių liko 5 minutės, o kostiumas net ne namie dar, o kažkokioj fotoatelje kur šalia rotušės aikštės yra.

Nepamenu kaip išsisukau, bet jei teisingai menu - pavyko :).

Rodyk draugams

Skraidymo ypatumai.

2009-04-23

Iš esmės žmonės negalėtų būti skraidančiais sutvėrimais. Bent jau tokio tipo, kaip kad žmonės piešia angelus.

Kodėl? O gi todėl, kad skrisdami negalėtų pakakoti. Nebent priimtų laisvo kritimo būseną, ir pritrauktų kelius prie krūtinės (nes kojas gali netyčia apsidirbt). Bet atrodytų per daug juokingai ir trukdytų pačiam skrydžiui. Ir pavojinga be kita ko, o ką jei hm… viduriai užkietėję?

Rodyk draugams

Neblogai!

2009-04-22

Taginau reiškias savo senesnius įrašus. Užmetu akį į pirmą blogas.lt puslapį, o ten gi visi mano šviežiai taginti įrašai papuolė.

Tikrai neblogas būdas vaikytis populiarumo! Paraportavau apie bugus jau. Tuoj vat matyt ir baigsis mano 15 minučių šlovės .

Rodyk draugams

Epitafija.

2007-06-03

Kartais mano galva, man iškrečia visokių šposų. Penktadienį lankėme draugus, ir kažkodėl nuėjus, pirmas žodis man į galvą atėjęs buvo epitafija. Hell knows kas ta epitafija, pirmą kart šitą žodį girdėjau. Kai visiems pasakiau - nusprendėme kad aš čia jį sugalvojau ir tokio žodžio nėra.

Neišlaikius nervams - sugalvojau pagūglinti. Ir pasirodo kad toks žodis yra. Jaučiausi nejaukiai, nes buvau šimtu procentų tikras, kad tokio žodžio nebuvau girdėjęs.

O vėliau kai pradėjau piešti antkapį (draugų dukra visų prašė, kad pieštume ežiukus ir papūgas), ir jame išraižyta epitafiją, pačiutė mane subarė, kad tokių dalykų nepieščiau. Tai paverčiau antkapį su apitafija į iš skylutės žemėje lendantį slieką, kuris daugumai pasirodė panašus į linksmuolį pimpalą.

Perpiešiau su paintu.

Rodyk draugams

3 salyklai.

2007-05-27

Su padidėjusiais karščiais iškart padidėjo ir suvartojamo alaus kiekis. Kažkaip nepamenu, ar kur blogosferoj skaičiau kokias pagyras apie Kalnapilio 3 Salyklus, bet turiu pastebėt kad alus vertas grieko. Netgi mano pačiutei patinka. Galima skelbt vasaros gėrimu :). A tiesa, dar pernykščio vasarinio hito, Utenos D-Light mačiau naują versiją - su energetiniu boostu kažkokiu? Kas nors jau bandėt? 

Rodyk draugams

Hellraiser.

2007-03-31

Čia tas gabalas, kurio jau senai norėjau ir tik užvakar prisiruošiau parsitempt.

Rodyk draugams

Žaislai.

2007-03-26

Šeimoje naujas žaislas - Canon IS S3.

Advanced muilinė, ar ne?:)

Išmoksim su šituo, pagalvosim apie ką nors rimčiau, ir laisvalaikiu eisim fotografuot vestuvių.

Rodyk draugams

Matė.

2007-02-28

Po vakarykščio vyrukų pasisėdėjimo žiūrint Žvaigždžių Karų pirmąją dalį, valgant picą ir geriant alų (aišku vienu momentu nesusiturėjau ir numigau porą posmų) grįžęs namo buvau maloniai nustebintas - gavau dovanų matės puodelį ir visą kitą atributiką kurios gali prireikti geriant matę.

 

Šiandien pradėsiu mirkyt ir kitaip ruošt gėrimui. Jei kas turit kokių hintų do's and dont's - parašykite.

Rodyk draugams