BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Idėja.

2008-04-22

Prieš porą dienų rūkant balkone į galvą šovė reklaminės kampanijos idėja.

Kažką panašaus gal ir esu kažkur matęs, tačiau vistiek manau kad idėja visai fresh ir verta dėmesio. Pirma mintis kam ji labiausiai tiktų - tai Sony. Bet iš esmės ją būtų galima pritaikyti, bet kuriam didesniam įvairios elektronikos gamintojui.

Kas man galėtų patarti kaip man toliau tą idėją prosydinti? Me wantz to sell!!

Rodyk draugams

Lipdukai.

2007-10-24

Iš tikro aš nemanau kad erelių skaičius bus sumažintas lipdukų “stop karui keliuose” pagalba.

Šiandien su vienu bičiuliu rūkėm ir diskutavom kaip jam reikės rytoj išlaikyti kelių eismo taisyklių praktiką regitroj, kai jis paklausė “kam man reikia žinoti, kokiu greičiu fūra gali važiuoti kaime? tipo jei pamatau greit važiuojančią, tai skambinu policijai?”.

Tada man kilo mintis, kad nu nereikia skambinti iš tikro. Jei jau šiais laikais įdeda visokiausius gadgetus į automobilius, kodėl negalėtų į savanoriškus automobilius įmontuoti kokias tai kamerytes, kurios užfiksuotų priešais važiuojančio automobilo greitį ir išsaugotų atminty (arba iš kart įrašytų CD). O paskui galėtum įsirašyti į CD (nu ok, jei tik automobilis atmintį gali išsaugot) ir atiduoti policijai arba išsiųsti jai elektroniniu paštu.

Greit būtų tvarka, sumažėtų visokių ten avarijų skaičius ir greičio viršytojai apsiramintų, bo visi įtariai manytų, kad paskui juos važiuojantis automobilis yra šnipas. Ir klausimas, ar in general išleidų nebūtų mažiau? Visokios draudimo kompanijos, ta pati policija ir pavieniai suinteresuoti žmonės galėtų tai kažkiek pafinansuoti ar pasifinansuoti patys. Ir viskas ten visiems greit atsipirktų. Įdomu kiek elementariausia greičio matavimo įranga automobilyje kainuotų?

Ir kas juokingiausia būtų, kad dauguma tų greitųjų erelių, vakarais vietoj naudingos veiklos, mokintųsį kieno nors prasiųstus sąrašus automobilių numerių, kurie “gali būti” turi paslėptas kamerytes kokioje nors slaptoje viečiukėje. Ir paskui važiuodami vis žiūrėtų per veidrodėlį ir bandytų atsiminti ar tas atvirkščias numeris matomas galinio vaizdo veidrodyje bent kiek panašus į jų vakar išmoktus.

Rodyk draugams

Pakaitalai.

2007-05-17

Su sąlyga kad vakar Statoile cigaretes pirkau jau puse lito brangiau, reikia pradėti galvoti apie metimą (jo jo, n-tąjį kartą). Bet čia šiandien išvedėm teoriją, kad tam kad mesti, reikia sugalvoti kokį nors užsiėmimą, kuris pakeistų rūkymą. Tarkim darbe, kas dvi valandas kažką 5-7 minutes veikt kažką, kas nebūtų rūkymas.

Any ideas?

Rodyk draugams

Enter.

2007-04-25

Vat vakar kažkaip pagalvojau, kad norėčiau bent mažyčio Enter mygelio kairėje klaviatūros pusėje. Vietoj Caps Lock pavyzdžiui.

Rodyk draugams

Nepamiršti.

2007-01-08

That's exactly what I need.


Rodyk draugams

60.

2007-01-03

Lietuvos automobilių ženklinimui (kur yra visokie kurčiųjų, neįgaliųjų ir pan.) reiktų pridėti dar vieną - 60+. Ir jį būtinai liepti užsiklijuoti visiems, kuriems yra per 60 metų.

Rodyk draugams