BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Bandžiau vis atgaminti ar nors vieno žaidimo intro filmukas man turėjo tokį efektą, kad visą jį prasėdėčiau išsižiojęs. No. Seriously. Tokio intro dar nemačiau. Minimalistiškas, grynas, šviežias, gaivus… Kaip tyro tyro kalnų oro gurkšnis .

Tiesa, pradėjus mokomąją misiją užsilenkė X360 , bet po kelių dienų aš vėl buvau back in action.

Kas yra Mirror’s Edge ? Atsakymas: bėgimo, šokinėjimo nuo stogų ir lakstymo sienomis žaidimas (mandrai vadinasi Parkour ). Pagrindinė veikėja liekna azijietiškų bruožų mergina vardu Faith, priklausanti bėgikų grupuotei. Šios grupuotės nariai nuneša ko paprašyti ten kur reikia. That’s it. Skamba nuobodžiai? Anaiptol :).

Susipažinkite - Faith.
Po pamokėlių ir prologo prasideda šiokios tokios istorijos užuomazgos. Šioji gal kiek pagaminta iš reikalo, nu bet gal pabaigoj viskas paaiškės (baigiau 4 epizodą iš 9) ir istorija sustiprės.

Idėja tokia, epizodo pradžioje šioks toks "animiškas" intro, po kurio visada reikia nuo kažko, arba į kažkur nubėgti. Viskas būtu visai easy - tačiau pastoviai po kojomis maišosi mentai, kurie labai piktai šaudo ir iš buožės į galvą duodą. Keli tikslūs smūgiai iš jos ir Faith jau be sąmonės.

Smagu, kad sargybinius galima nuginkluoti - svarbu tinkamu metu sureaguoti ir paspausti mygtuką (sunkiau padaryt nei pasakyt). Tada pasiėmus šautuvą galima iššaudyt kitus mentus, bet to daryti nerekomenduojama. Visgi yra toks achievmentas :). Nuginklavimo palengvinimui galima įsijungti šiokį tokį slo-mo.

Galima ir nuo namo krašto numest. So much fun!
Žaidime taip pat nėra jokio HUD’o, tačiau pačioje eigoje įsijungia taip vadinamas "Runner’s Vision". Jis kai kuriuos objektus nuspalvina ryškiai raudonai, tai reiškia kad jais galima pasinaudoti. Tai gali būti lentų krūva nuo kurios reikia peršokti ant kito namo stogo, vamzdis kuriuo galima nusliuogti žemyn, ar šiaip koks balkis nuo kurio gerai įsisiūbavęs kur nors užšoksi.

Daug kas giria žaidimo muziką - sakyčiau kad tai 50% tiesos. Ši labai puiki kai nėra jokio super veiksmo - ramus ambientas. Tačiau prasidėjus gaudynėms įsijungia kažkokia įkyri teknūškė, kuri tik sunervina. Pačio miesto garsai labai malonūs, tikrai sukuria tokį pojūti kad lakstai stogais - viskas lyg pritilę, iš tolo. Ir Faith kvėpavimas, beigi žingsniai - sukuria tikrai malonų tikroviškumo įspūdį.


Jei Faith neužsikabins už kabelio - skausmingai kris žemyn. Bejėgio kritimo pojūtis labai šiurpus.

Iš pradžių žaidimas tikrai sunkus (žaidžiant normal režimu). Keistai išdėlioti mygeliai (prie kurių ilgainiui priprantama) ir kiek keistas pačios Faith valdymas tik pasunkina padėtį. Bet kai jau gaunasi padoresnio ilgio flow run (be jokių trikdžių) apima ypatingai malonus pasitenkinimo jausmas :).

Tikrai užskaitau Mirror’s Edge kaip vieną labiausiai vykusių šių metų žaidimų. Nepamenu kuris dar žaidimas man suteikė tiek daug džiaugsmo. Aišku išskyrus World of Warcraft, bet čia jau kita istorija.

Rodyk draugams

RROD.

2008-11-27

Mane aplankė nesėkmė :(

Rodyk draugams

Too much WOW.

2008-11-17

Jei naktį sapnuoji kad už šuns vedžiojimą duoda experience taškų, reiškias savaitgalį buvo kiek per daug WOW .

Rodyk draugams

/me got presents today.

Dėkoju prisidėjusiems žmonėms, ir nekantriai laukiu ketvirtadienio.

Be abejonės mano džiaugsmai nublanks, kai Artojas parodys savo dėžę, tačiau it is enough for me :)

Rodyk draugams

WOW.

2008-10-21

Lygiai po metų ir vienos savaitės pertraukos neatlaikiau spaudimo ir sugrįžau į wow .

Tikrai per tas kelias dienas kai jau wowinu patyriau neįtikėtinai daug džiaugsmo :). Pasirodo buvau labiau pasiilgęs nei maniau. Ir kažkodėl netraukia jokie conanai ir warhameriai .

See you at Moonglade.

Rodyk draugams

Pamenu senai senai kažkada žaidžiau kažkokį žaidimą, kuriame konstruodavai įvairius įrenginius kurių pagalba reikdavo įmesti kamuoliuką į krepšį, ar susprogdinti balioną (daug daug įvairių). Berods vadinosi Crazy Machines? Gal ir ne taip, bet spėju kad čia būtent šitas, kadangi visai nesenai išleido Crazy Machines 2.

Bet aš visai ne apie šį žaidimą :). O apie Fantastic Contraption.

Idėja labai panaši tik detalių daug daug mažiau ir visas veiksmas vyksta online, labai įtraukiantis bet biški ir užknisantis. Atrodo simple, bet vat ėmiau ir strigau ant 6 lygio. Nieko, namie per petį nieks nežvilgčios tai ramiai sau išmastysiu ką ir kur prikabinti.

P.S. Kol dariau screenshotą ėmiau ir išėjau 6 lygį! Tai vat jums hintas jei strigsit.

Rodyk draugams

Xbox 360 Live.

2008-05-19

Pagaliau prisiruošiau atsitempti interneto kabelį iki savo X360. Laisvai galite įsidėti į friend listą. Gamertag: KukasVulgaris.

Rodyk draugams

33% OFF.

2008-04-20

Smagesnio žaidimo nei kad Team Fortress 2 turbūt nesu žaidęs. Ypač kai tai darai su krūva bičiulių. Šį savaitgalį TF2 trečdaliu pigesnis (galioja ankstesnė nuoroda). Turit dar porą dienų išleist nepilnus 50 litų nesibaigiančiam smagumui.

Ta pačia proga Valve išleido ir naujausią “Meet the…” serijos filmuką. Susipažinkite su Skautu :)

Rodyk draugams

Apie Trackmania (toliau TM) visai nesenai šiek tiek rašė Artojas. Prisipažinsiu, nei vienos ankstesnės TM dalies nebandžiau. Ir pasirodo visai be reikalo.

Linksmos trumpos (bent jau pradžioje) arkadinės lenktynės tiek vienam, tiek su keletu draugų. Plius trasų kūrimo įrankis, mašinos dažykla ir t.t. Ir viskas visiškai for free :]. Be to pilna integracija su Steam.

Vakar būtent per tą pačia TM pačiutė manęs miegot niekaip negalėjo priversti nueit. Kai galiausiai nuėjau, žiūrėdamas naktinius xfailus galvojau vien apie TM.

Jau senai žinau, kad esu stats junkie. O TM patikėkit - jos net man su kaupu. Kaip kad aš ir mėgstu - fiksuojama absoliučiai viskas, nuo reitingo pasauliniu bei  Lietuvos mastu iki kiek kartų važiavai vieną ar kitą trasą. Dar man visai norėtusi tokios funkcijos, kad palygint savo rezultatus su bičiuliais (vis tas LT bruožas “matuotis”).

Ir čia šiaip pagalvojau, kad labai puiku jog atsiradinėja tokie quality produktai kaip TM for free. Sekantis ko labai laukiu - Battlefield Heroes. Turėtų būti dar vienas gardus kasnelis.

Parsisiunčiam iš čia ar tiesiai per Steam. Į draugus įsidedam mane (TM nikas: Kukas. Steam nikas: KukasVulgaris). Ir “pasimatuojam” :).

Rodyk draugams

OGame.

2008-04-11

Dabar brouseriniai žaidimai ant bangos. Travian’as, Gladiatus, Ikariam, Witcher ir panašiai (galbūt yra ir daugiau puikų? tell me). Šiandien gavau pakvietimą išbandyti OGame.


Nedvejodamas prisiregistravau, bet tai yra pirmas ir paskutinis dalykas ką darysiu su šiuo žaidimu.


Prisijungus ir paspaudinėjus toks jausmas, kad viskas kažkaip ne taip. Sunku net tiksliai paaiškinti. Maždaug įsivaizduokite, kad jus pagrobia ateiviai, išima jūsų smegenis ir įdeda atgal. Bet įdėdami padaro klaidą, ir smegenys pasuktos 1 laipsiniu kairėn. Supranti kad viskas turėtų būti gerai, bet vat kažkoks jausmas ne toks. Tokia pati situacija ir su OGame.


Manau, kad adaptacija lietuviams atlikta per nelyg atmestinai. Akis drasko tokios klaidos kaip “migtukas“, arba pirmoji planeta kažkodėl pavadinta “nemokamas“.


Pakvietimo laiškas išbandyti žaidimą irgi nei šioks nei toks, pamiršo siuntėjas ištrinti dalį angliškos informacijos iš kurios ir buvo gamintas lietuviškas variantas. Apskritai visas in-game vertimas kažkoks ne toks.


Norom nenorom lyginu su travian’u. Jausmas toks, lyg travian’ą darė žmonės jaučiantys jam aistrą. Su OGame atvirkščiai, kažkas nusprendė padaryti, nes pamatė kad travian’as yra gerai. Galbūt dar tikėjosi lengvų pinigų.


Pirmas įspūdis yra svarbiausias, o šį kartą jis labai prastas. Niekam nerekomenduoju.

Rodyk draugams