BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trumpai.

2009-06-25

Vis žmona manęs klausia, kodėl neberašau blogo (pati irgi nerašo, gerai??)? Dabar dar ir bičiulis vienas (kuris paslaptingai ir pasislėpęs pradėjo pats rašyt, tik biški aptingo) užlaužė kas daros.

O man nėra polėkio. Jop, apsiženyjau. Ir dar daug ko vyko, bet va man - blogodepresija, ar kokį ten naujadarą sugalvoję buvot?

Žodžiu birželio mėnesiui apsireiškiau! Laukiam liepos :)

Rodyk draugams

Tuesday.

2009-02-04

Pradėjau reiškias rusų kalbos mokytis. Pirmadienį pirma pamoka buvo. Pernai beveik nuoširdžiai ir su džiaugsmu išlankiau visas anglų kalbos pamokas, šiemet gali būti sunkiau.

Mokytoja, tai tokia mokyklinė mokytoja, kuri ten pačią pirmą dieną apie daiktavardžius ir veiksmažodžius pasakoja! Nu kodėl pirmą pamoka nepaklausė ką veikiau savaitgalį? Arba kad apie save papasakočiau?

Liko pusvalandis iki antros pamokos, ir dar puslapis teksto perskaityt.

Užtai antradienio rytą, jau ir teko iš kart parodyt ką moku rusiškai. Tikrai buvo sunku - bandžiau tokiam dėdulei papasakoti kaip rasti auto turgų. Beveik pavyko. Žodžiai kurių nežinojau: sąnkryža, ženklas, sukti. Už tai žinojau pravo pravo levo levo i togda budet (ir nebeatsimenu kaip turgus).

Ačiū dėdulei kad užlaikė mane tas kelias minutes, nes visai tikėtina kad būčiau tarp šitų keturių . Lucky me - buvau penktas. I mean stebėtojo vietoj, apvažiavau juosius.

Ir galiu netgi backgroundą papasakot kodėl taip atsitiko. Ogi keliu Vilniaus link važiavo kolona juodų ir kitokių autobusiukų beigi autobusų lydima juodų automobilių su švyturėliais. Ir užsižiopsojo tas ketvirtas garantuotai ir pylė į prieš kamštį (tiltas gi sugriuvęs) lėtėjančius automobilius. Aš ir žiopsojau, bet išgirdau bumbtelėjimą.

Kai taip diena prasidėjo maniau kad pabaigoj bus kostmosas, bet visu tuo viskas beveik ir baigėsi. Už tai šiandien bustinau kas iš tūliko išėjęs rankų nesiplauna!!

Rodyk draugams

Dovanos.

2009-01-09

Jau prabėgo geras pusmėnesis nuo kalėdų ir gimtadienio.

Praėjusiais metais matyt buvau baisiai geras, nes bičiuliai, giminiečiai ir kalėdiniai seniai buvo ypač dosnūs.

Pradėkime nuo to, kad kalėdų seniai ir Artojas su šeimyna pridovanojo stalo žaidimų:
Katano Salos naujakuriai , Alhambra ir Diplomacy . Pastarojo Artojas man šiek tiek pavydi, o dar ir pats jį padovanojo! Šito kaip tik ir neteko progos išbandyti, nes pasak parašymo geriausias turėtų būti septyniems žaidėjams, o tiek norinčių žaisti derybų žaidimą sunku rast.

Katano salos naujakuriai - da best. Tikėjausi kad bus geras, bet kad TOKS geras. Labai šituo džiaugiuosi. Alhambra - visai neblogas, bet labiau prie vidutinybių.

Labai netikėtai nuo bičiulių dovanų gavau elektrinę gitarą! Spėkit ar daug moku grot? Vargu. Bet užtai džiaugsmo kiek:).

Kaip senam mėgėjui pastumdyti kamuoliukus, pačiutė padovanojo pūlo lazdą. Gaila bet pirmas smūgis buvo lemtingas - nulėkė galiukas. Oh well, kitą savaitę jau turėtų sutaisyti.

O toliau krūva knygų, kojinių ir piniginių dovanų, kurios gražiai pavirto į notebooką.

Rodyk draugams

Žiema žiemužė.

2009-01-05

Kažkam iš aukščiau ryškiai užstrigo Kaunas ir sugalvojo pridrėbt sniego, užšaldyt ir dar svarbiausią kasdien naudojamą tiltą sulaužyt .

Vakar lyg žinodamas (o tikrai nežinojau), kad šiandien atšals iki minus šimto nusikasiau visą sniegą nuo mašinos. 40 frickin minutes!!! Ir mašina ryte nusprendė nesikurti. O vakare reikia važiuoti mamos su gimimo diena sveikinti (ji turbūt vis dar mano kad aš pamiršau).

Ir darbe per savaitgalį kažkas failino, ir niekas kiemo nenuvalė. Įvažiavo tik tie, kurie turi džipus. Tada pagalvojau, kad gal ir nieko tokio kad mano senutė neužsikūrė.

Ir iš vis, kaip šunį vedžiot? Kai buvo tik daug sniego ir jokio šalčio tai dar nieko - bėgiojo kaip povandeninis laivas vietoj periskopo nosį iš sniego iškišusi. O dabar pusnys labai šaltos ir vis dar didesnės už ją, o pasysiojimui (ir rimčiau) tai reikia būtent TĄ vietelę susirast. Po ilgų vaikščiojimų dažniausiai kaltu žvilgsniu žiūrėdama į mane tupia ir sysioja tiesiai ant siauro nukasto tako. Šį ryt buvo per šalta. Nors ir uždėjau išeiginį ploščių, sysiot atsisakė. Pakėlė vieną priekinę koją, vieną galinę ir žiūrėjo į mane taip lyg tuoj verks. Nu negi kankinsi. Lai namie šį kart sysioja…

Ir vis dėl to - žiema man patinka.

Rodyk draugams

Aš kaip visada išsirenku puikią dieną kada mano pačiutė turi ryte šunį vest. Vakar sutariau kad ryte išves - o ryte lyja.

Bet visai aš ne apie tai. Gi širyt, snaudžiu sau ir sapnuoju, kad dar tik trečiadienis. Ir galvoju faaaaaak, taigi ryt ir poryt man šunį ryte reiks vest. Prabudau galutinai visas susirūpinęs ir staiga suprantu kad jau penktadienis!

Tikrai man tai sukėlė labai daug džiaugsmo.

Rodyk draugams

Užsinorėjimai.

2008-10-04

Viskas prasidėjo nuo to, kad pačiutė užsimanė šampės.

Nuvažiavom josios, o tada man alkanam pasipylė norai keisti. Prisipirkau žirnelių (vėliau namie susitaisiau su majonezu ir česnakais) ir peanut butter + uogienė. Bet žirneliai buvo daug gardžiau, nors iš pradžių tikėjau riešutų sviestu.

Ir apskritai tai maximoj niekur neradom tų riešutų sviesto, teko iki sustot.

Rodyk draugams

Aš mašiną laikau prie Rimi, man dvi minutės kelio nuo jos iki namų. Taigi šiandien įveikinėju atstumą ir matau kaip neišvengiamai viena prie kitos artėja dvi senyvo amžiaus moteriškės. Viena standartinė pensininkė, kitą gi taip pat pensininkė bet visa apsirengusi raudonai - ploščius, kepurė ir berods batai.

Standartinė pensininkė (toliau S.P.) jau iš kelių metrų rėkia raudonajai pensininkei (toliau R.P.): "Ką čia taip išsipuošusi!!?", R.P. atsako, "O ką!! Išsipuošusi!". S.P. ryškiai turi daugiau teorijų ir žino what’s the real deal: "Tai gal iš kokios anglijos grįžai?? Gal kokia karalienė būsi??! Ar ponia kokia??".

Gaila, bet pokalbio toliau nebegirdėjau. Ir štai vat jums ir prašom, tik pasipuošk ir iškart ponas, iš kart anglijoj buvai…

Rodyk draugams

1 mėnuo.

2008-09-13

Biški daugiau nei mėnuo kai visiškai nieko nerašiau.

Visko atsitiko - atostogos, naujas darbas (ten pat, tik kita veikla), krūva pagirkšnavimų ir t.t.

Nustosiu tingėt dabar pat ir pradėsiu rašyt. Ne pirmas ir ne paskutinis tingėjimo protrūkis :).

Rodyk draugams

Tikrai jau esu pasakojęs apie šuns nenumaldomą potraukį ne vietoje paliktiems daiktams. Ypač mėgiamas daiktas odiniai batai. Mmm… skanumėlis.

Šianakt ant kėdės palikau cigarečių pakelį, tai moteris (suprask šuniukas) bandė jas valgyt. Nelabai patiko, apgriaužė gerai pakelį ir perkando vieną cigaretę. Įdomu, čia iš nuobodulio, ar bando kovoti su mano blogais įpročiais?

Rodyk draugams

Bitės Širšės.

2008-07-28

Visą savaitgalį ir vėl praleidom gamtoj. Perfect.

Ir maudėmės, ir fotografinių eksperimentų gausiai atlikom, ir EPUC gyvai žaidėm ir t.t ir t.t.

Ir dar dvi bitės širšės įgėlė į vieną ranką ir beveik į ta patį pirštą. Jau iš ties buvau pamiršęs koks tai jausmas ir nuo šiol širšių bičių bijau dar labiau.

Ir be abejo šuniui bile kiek džiaugsmo - pagalių, obuolių, priešų (suprask atsitiktinių praeivių) ir vietyčių, kur gerai galima išsivolioti, pasaulis.

Rodyk draugams