BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Skambučiai.

2007-07-31

Kas verčia žmones manyti, kad kai paskambini ir niekas nekelia ragelio, reikia laukti pusę valandos? Tai juk jei žmogus kuriam skambini nepakelia ragelio per kelis pyptelėjimus - reiškias ir nepakels - jo nėra/vairuoja/nenori kalbėti ir t.t.

Kam dar pusę ofiso varyt iš proto?

Rodyk draugamsKomentarai (9) apie "Skambučiai."

 1.   vytauc rašė:

  Jei kalba apie mobilų, tai gal ir suprantu pasipiktinimą, bet jei apie stacionarų, tai betvarkė, jei niekas iš kolegų nepakelia :)

 2.   Sveikas rašė:

  Tiek mobiliam, tiek, pvz. Panasonic stotelėje mano ofise galima keisti skambučio garsą ir ilgį.

  Iš tikro kažkas privalo imtis rago ne vėliau kaip po antro skambučio. Antraip susidaro labai nekoks vaizdelis apie kontorą.

 3.   amonas rašė:

  O gal koks rimtas reikalas? O jei šiaip, tai įprotis iš senų laikų, kad ilgai laukia…

 4.   Kukas rašė:

  Pas mus jau taip yra, kad kai skambina konkrečiam žmogui, kiti atsiliepę padėti galėtų tik tuo, kad pasakytų jog jo nėra darbo vietoje.

  Sux labai :)

 5.   Anonymous rašė:

  O ką, aš irgi ilgai užtrunku kol rankinėje telefoną surandu, tai ir laiko nemažai praeina kol atsiliepiu. Dėl to man ir gerai, kad žmonės ilgiau palaukia, o ne po kelių pyptelėjimų nustoja skambinę

 6.   Neville Sallee rašė:

  towering post you sit on

 7.   skambuciai rašė:

  O tai sunku atsiliept ir pasakyt, kad nenori/neturi laiko bendraut su asmeniu?

 8.   rent a car malaga airport rašė:

  wonderful post, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not notice this. You must continue your writing. I’m confident, you have a huge readers’ base already!

 9.   spain car rentals rašė:

  It’s the best time to make some plans for the future and it is time to be happy. I have read this post and if I could I desire to suggest you few interesting things or suggestions. Maybe you can write next articles referring to this article. I desire to read even more things about it!

Rašyk komentarą