BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Per sekančias dvi savaites minimum pusę Lietuvos blogerių parašys apie Shutdown Day.

Aišku dabar aš irgi savo įrašu reklamuosiu, nu bet kodėl vienam klyktelėjus visiems reikia bėgti iš paskos ir daryti tai ką liepia kiti. Ar gi ne taip sektos veikia? Yra vienas ar keli vadai, kuriems visi paklūsta ir daro viską ką jie liepia. Sako einam ir visiems kalbam savo tikėjimą, visi taip ir daro. Sako, išgeriam visi nuodų - ir visi taip daro.

Žinau, kad ten kai kurie mano, kad blogeriai yra labai rimtas community ir panašiai. Ir tikrai nenoriu nieko ižeisti. Pirmas klausimas kuris labai kuteną mano smalsumą: kiek iš tikro iš visų, kurie skelbs Shutdown Day tiesas tą dieną kompiuterio neįjungs?

C’mon, negi manot, kad išjungdamas PC vienai parai ką nors pakeisi? Antras klausimas: kiek iš visų shutdownininkų tokiems kaip aš pasakytų koks aš neteisus, ir kad visi kartu daug pakeis?

Bet ar ne taip sektos veikia? Mano, kad būtent jos yra teisios? :)

Pabaigai. Esu tikras kad yra daugiau dienų “be konors”. Pvz, “No mail day”, “No work day”, “No wife day”. Negooglinau, bet manau yra tokių. Vieną dieną visos dienos bus ko nors do’s ir dont’s dienos.

Ir kai kurie jomis tikės.

Rodyk draugamsKomentarai (15) apie "Shutdown Day. Boooring!"

 1.   artojelis rašė:

  Mhm… O kur galima būti rasti akcijos įstatus. Jei aš tą dieną įjungsiu savo PS3 ir naudodamasis juo pabloginsiu apie tai kaip aš nejungiu savo PC aš skaitysiuos akcijos dalyvis ar ne :)?

 2.   Originalas rašė:

  Čia patys blogeriai prisigalvoja tokių akcijų, kad poto turėtų apie ką rašyti. :D Rimtai, niekas gives a shit apie tai, bet tiesiog kai jie parašo, tai mano, kad pakilo kitų akyse, nes jie give a shit apie gamtą ir suff.. jiems rūpi negrų teisės labiau, nei savo.. kaip visi rašė apie tas reklamas ir banerių prisidėju "viena rasė" ir t.t. taip ir čia eilinė akcija. :)

 3.   bukoptimistas rašė:

  tai kaip supratau tu ne shutdowninsi savo kompo.. turbūt ir per kalėdas neperki ir nedovanoji dovanų, per moters diena neįteiki tulpės kam nors (arba apie tai net nepagalvoji) ir šiaip tu čia šiaip likai nepatenkintas tokia diena? ar jos populiaru lt bloguose ar tiesiog tau tokie stuff nepatinka? ar tiesiog pykts šnd esi ? :>

 4.   Kukas rašė:

  Ne nu, Kalėdas lygint su shutdown day.

  Aš nepykts šiandien :) Tiesiog man keista kaip taip lengvai galima valdyt mases.

 5.   shiny rašė:

  o man visai patinka tokios akcijos-atrakcijos ir visai nesvarbu ar cia kazkokie vadai visiems paliepe ar ka. beje, lyginimas su kaledomis labai taiklus - kas kad kitas renginio mastas, ideja ta pati - kazkas sugalvojo tradicija o mes klusniai sekam.. tai kodel nesekt ir per kitas progas?

 6.   Kukas rašė:

  shiny, nematau jokios akcijos-atrakcijos čia :)

  Geriau jau kas nors paskelbtų švarinimosi dieną, va tai čia bent jau naudos būtų. Įsivaizduok ką nuveikt galėtų 100 blogerių su grėbliais ir šiukšlių maišais. Per valandą santaką sutvarkytų.

  Deja, kol kas daugiausia ką galim padaryt tai išjungt kompiuterį ir kitą dieną apie tai pablogint.

 7.   Originalas rašė:

  tokia diena paskelbta (šį mėnesį lygtais bus, ten tas tvakymas 2008), visa svetainė yra, bet aš nesuportinu tokių akcijų ir nepostinsiu čia gerumo link. ;D

  zudykreklama kas antram poste "žalioja" :D poto pyst ir džipo užsimano. Taip jiems ten ir rūpi ta gamta, rūpi tik in order to show off.

  Redagavo Originalas 2008-04-21 21:14

 8.   shiny rašė:

  na tai va, suorganizuok savo akciją ir kai gegužės 3 eisi tvarkyt santakos su grėbliu, kodėl gi neišjungus kompo tuo pačiu? ((: gi neskauda. vistiek savaitgalis, nėr ko sedėt į klaviatūrą įsikibus..
  jei rimtai, tai tikrai nesuprantu tavo negatyvumo šiuo klausimu. dar niekam nepakenkė elektros taupymas, čia juk viso labo - kolektyvinis simbolinis elektros pataupymas ir tiek.

 9.   Kukas rašė:

  Neorganizuosiu. Todėl kad manau jog dauguma tik daug šneka ir mažai daro. Sakyti kad išjungei kompą daug lengviau, nei kad su grėbliu kažkur pasirodyti ir kažką iš tikro daryti.

 10.   irmiz rašė:

  "no wife day"
  hmm… nebloga mintis :)

 11.   shiny rašė:

  na, as ateiciau (: su salyga kad buciau ne Svedijoj siuo metu ((: nenuvertink taip jau visu.. galu gale, net jei 10 zmoniu ateitu ir tai jau butu jega

 12.   Kukas rašė:

  Jap, būtent dauguma tokių ir būtų - "aš ateičiau, jeigu…"

  Visi rastų kažkokių pretekstų neiti :)

 13.   Soon Virola rašė:

  This post seems to recieve a large ammount of visitors. How do you advertise it? It offers a nice individual twist on things. I guess having something useful or substantial to give info on is the most important thing.

 14.   Rheba Arand rašė:

  I would like to remove the blogger and designer links on the attribution bar at the bottom of a blogger page. I know its not good to remove it and usually i don’t, but this is a page for a business so it needs to look clean and profesisonal..

 15.   Joeann Hutzler rašė:

  Perfectly written articles, Really enjoyed reading.

Rašyk komentarą