BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Peticijos.

2008-03-19

Yra toks saitas kaip peticija.lt. Ten žmonės pasirašinėja kad (ne)būtų daromi vieni ar kiti dalykai. Yra ir kitų puslapių matyt, kur vyksta panašūs dalykai. Va šiandien gavau raginimą nelikti abejingu ir pasakyti “ne - kriminalo siautėjimui Kuršių Nerijoje“.


Niekada nepasirašinėju, bet tik laiškui atėjus intensyviai refreshinu pažiūrėt kiek iš darbo žmonių jau pasirašė ir geranoriškai atidavė savo duomenis. Bent jau aš taip galvoju. Visos tos peticijos yra žmonių duomenų rinkimas.


Ir netgi jei sakytume, kad tie duomenis nebus niekam panaudoti, aš manau kad tos online peticijos tikrai neveiks.


Taip manysiu ir toliau, tol kol kas nors man neįrodys kitaip.

Rodyk draugamsKomentarai (5) apie "Peticijos."

 1.   Anonymous rašė:

  Duomenys, ne duomenis.. ;-) O aš ir netikiu tom peticijom..

 2.   MekDrop rašė:

  Aš vat irgi pesimistas pabūsiu.
  Deja, nėra teisinių prieščių kol kas atsižvelgti į tokias peticijas (įstatymai to nenumato), todėl, manau, reikėtų ieškoti kito kelio problemai spręsti (arba bent jau įstatymus prastumpti reikiamus, kad šios peticijos teiktų realią naudą).

  O šiaip šios peticijos idėjai pritariu.

 3.   artojelis rašė:

  Kol nebuvo interneto ateidavo į namus ir paprašydavo parašo. Peticijos mano galva patogiau ir in general idėjai, kad jos gali būti pasirašomos on-line aš pritariu. Pasaulyje tokia praktika ir rezultatu duoda pvz.: kažkur girdėjau, kad serialas Jericho buvo pratęstas filmuoti būtent on-line peticijų dėka.

  Anyway. Lietuvos valdžiai ant jų nusišvilpt. Todėl tai tikrai tuščias ramsas. Net sakyčiau tokios on-line peticijos kenkia tiems, ką jos turėtų ginti. Kodėl? Todėl, kad dauguma nusiuntę savo parašiuką ten mano, kad pilietinė pareiga atlikta. Jei peticijų nebūtų, gal nusipaišytų plakatą ir išeitų į gatvę su kitais 5000, nes kol kas man rodos tai vienintelė dar kažkokią galią turinti pilietinė priemonė.

 4.   g12 rašė:

  O linksmiausia: vienoj iš tų pastovių culture.lt peticijų radau savo vardelį pavardelį. Kadangi jos nepasirašinėjau, tai įtariu klastą. Reiks pasirašyt tikrinimo skriptuką ir kitą kartą juos pagal pilną programą :)

 5.   Rickey Kennett rašė:

  I’d have to comply with you on this. Which is not something I usually do! I really like reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to speak my mind!

Rašyk komentarą