BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Per daug x-failų.

2008-03-26

Šiąnakt ir vėl gerai pasapnavau. Labai ryškiai jaučiasi savaitgalinė X-Failų dozė. Iš pradžių norėjau nerašyti, tačiau per pusdienį viskas susigulėjo ir pribrendau papasakoti savo iškrypusius sapnus. Nerekomenduoju skaityti veikiant kažką malonaus, pvz.: valgant.


Aš ir du bičiuliai tranzuojame prie Kauno. Mūsų tikslas - Vilnius. Šalia stovi mūsų visų trijų automobiliai. Po kurio laiko sustoja autobusiukas. Už vairo toks nepiktybiškai atrodantis dėdulė su ūsais.


Susėdam į tą autobusiuką ir lekiam link Vilniaus. Kai jau privažiuojam savanorius, autobusiukas pradeda nardyti zigzagais šalutinėmis gatvelėmis vis kirsdamas savanorius. Pagalvojau, kad labai gudrus šmikis, žino visus slaptakelius.


Po kurio laiko atvažiuojame prie tokio labai didelio angaro. Tokio tikrai labai didelio - ir į ilgį, ir į aukštį ir visaip kitaip. Dėdulė mums liepia palaukti, ir dingsta jame. Už keleto minučių jis išeina su trimis vyriokais, ir jie visi kažkur išvažiuoja. Mes vis dar laukiam.


Prabėgus kuriam laikui grįžta autobusiukas, o iš paskos visų mūsų trijų automobiliai. Pasirodo jie visi ten ir važiavo, kad mūsų auto parvaryti į tą angarą. Įvaro jie mūsų automobilius į tą angarą, o mes iš paskos. O ten pilna įvairių automobilių, jų dalių - žodžiu toks šrotas beveik. Man tuo momentu ateina supratimas, kad visi šie automobiliai ir jų dalys yra iš tokių pat tranzuotojų kaip ir mes.


Šitoj vietoj kažkas vyko įvairaus, bet neatsimenu nieko. Užtemimas žodžiu.


Veiksmas persikelia į kažkokį miškelį ant kalvos, apačioj žinau čiurlena upelis, o mes visi (trys tranzuotojai ir krūva kitų) sėdime prie laužo. Jau žinau kad čia kažkokia gauja, arba sekta, ir mes į ją priimti. Nežinau kodėl, ir kokiomis aplinkybėmis, bet atitikom kažkokius reikalingus kriterijus. Panašu kad čia vyksta kažkokios a la įšventinimo apeigos.


Kažkuris jų man liepia nueiti iki upelio ir pasemti kibirą vandens. Pasiimu kibirą ir žygiuoju link upelio, pakeliui pamatau kad gaujos/sektos lyderis apeiginiais rūbais irgi kažkur eina. Galvoju, pasemsiu vandens ir paseksiu kur gi jis ten eina.


Pasisemiu vandens, einu atgal ir matau kaip tas lyderis kažkokiu takeliu dingsta man iš akių. Aš skubu paskui jį, išlendu į kažkokią proskyną, o ten vadas stovi prie didžiulės mėsmalės ir kažkokiu elektrošoką sukeliančiu prietaisu stumia žmones į tą mėsmalę. Jie ten klykia, rėkia, vieni ant kitų krenta, girdžiu lūžtančius kaulus. Ir aš suprantu, kad ten mala ne ką kitą o tokius pat tranzuotojus kaip ir mes.


Fuck, pagalvoju, reikia varyt iš čia kuo greičiau. Atsisuku eit, ir matau kad visi kiti jau susirinkę ir žiūri į mėsmalę. Po kurio laiko, kai visi nelaimėliai jau sumalti, ateina lyderis su padėjėjais, kurie atneša sumaltą masę prie mūsų.


Tuomet vadas mus paragina valgyti tą masę ir sako: “Valgykit! Tik saugokites baltų ir rudų gabaliukų!”

Rodyk draugamsKomentarai (30) apie "Per daug x-failų."

 1.   Crank rašė:

  funny :D gaila, kad neina kokių screenshots padaryt, kai sapnuoji, būtų išvis krūtai. :D

 2.   amonas rašė:

  Neįsivaizduoju, kaip atsimeni po to, ką spanavai. Ir dar viską taip aiškiai, kažkaip keistai čia :P Bet sapnas tai gerulis, tikrai x-failai.

 3.   MekDrop rašė:

  Išties nebloga istorija :D Net X-Failus kažkuo lenkia… gal teisingiau kažkas tarpnio tarp X-failų ir tokių kaip Pjūklas.

 4.   BadBoyyy rašė:

  jo atmintis labai gera sapnams :) kad man taip…kažkoks siaubekas tavo galvoje :D

 5.   Cassey Tammen rašė:

  excessive listing you own

 6.   Rue & Ziffra Automobile Accident Attorney Deland, FL rašė:

  nice blog. thanks

 7.   Rue & Ziffra Automobile Accident Attorney Port Orange, FL rašė:

  I was really pleased to learn about this site.I wanted to salute you for your time for this fabulous read!! I unequivocally enjoyed every little bit of it and I have you saved to check out the new content on you website.

 8.   start a work at home business rašė:

  This blog really answered my problem, thanks!

 9.   weight loss fast rašė:

  This is a great writing. thank you for putting this up. thanks

 10.   Vintage Jewellery 20% rašė:

  interesting stuff, i would love to have some more information on the topic

 11.   publish rašė:

  interesting info.

 12.   bearings interchange rašė:

  This is a great web site. thanks for posting it. right on

 13.   buy adwords coupon rašė:

  whats up! I just would like to give a huge thumbs up for the awe-inspiring page you have here on this place. I will be coming back to your post for more soon, congrats!

 14.   Mobile phone simulator rašė:

  This is a great work. thanks for posting it. thanks

 15.   Guardianship rašė:

  interesting page, this makes a lot of sense.

 16.   Malaysia News rašė:

  This post really answered my question, keep it up!

 17.   how to get rid of acne spots rašė:

  This is a great site. thanks for blogging it. cheers

 18.   UK Payday Loans rašė:

  neat info, this makes a lot of sense.

 19.   inspirational Bible quotes rašė:

  superb content. I read something new on a blogs everyday. I’d like to copy some of the information on my website hope you don’t care. of course I’ll give a link to your web-site. congrats!

 20.   auto insurance rašė:

  OMG, I’ve been looking high and low for this advice in every direction the the web. thanks

 21.   Organic Health Products rašė:

  i have been searching all over for blog like this. thanks

 22.   more twitter followers rašė:

  nice blog, i’d love to have some more information on the topic

 23.   Herbal Hookahs rašė:

  i have been googling all over for website like this. thank you

 24.   tulsa optometrist rašė:

  educational blog. thanks

 25.   Motocross Deutschland rašė:

  I just discovered your post on google and saw some of your early writting.wonderful blog,keep up the good work. I just added up your RSS feed to my list. Looking forward to reading more from your blog, cheers!

 26.   pc wallpapers free rašė:

  cool blog. thanks

 27.   digitalrev reviews rašė:

  interesting site, i’d love to have some more information on the writting

 28.   langue blanche rašė:

  hey! I just would like to give a huge thumbs up for the swell post you have here on this site. I will be coming back to your website for more soon, congrats!

 29.   Ghislaine Mortinez rašė:

  What are the skills that I need to run a website business, I want to display some useful info on my site to earn money. I am not talking about designing part, I know how to launch a website but don’t know how to get advertisements from companies, marketing, managing, updating, customer service and there are many more things that we need to run a website business or any other business in which we are selling our services. Do I need to do any kind of course. Do I need to hire staff for it. Please help thanks..

 30.   Kaylene Gause rašė:

  I think you have observed some very interesting points , regards for the post.

Rašyk komentarą