BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Narkotikai.

2007-11-11

Šį ryt man atėjo nušvitimas. Pamačiau kažkokių šokoladinių dribsnių reklamą, kurioje su vaikinuku kalba šuo. Jie abu paragauja tų dribsnių - ir nušvilpia amerikietiškais kalneliais, kur kraštuose kyla šokoladinės bangos.

Iš kart po šios, seka kažkokio Kinder šokoladuko reklama, kur mergina jo paragavusi, išvysta kažkokius laiptus į dangų ir nuskrenda įsikibusi į aitvaro virvutę.

Toliau žiūrėti įrašo pavadinimą.

Rodyk draugamsKomentarai (6) apie "Narkotikai."

 1.   ideologinisvadas rašė:

  o pavadinimu tai nereikia parasyti , ane?Iskur man zinot, dabar, kokius dribsnius pirkt ?:D

 2.   Sandra06 rašė:

  :)) eikit pailsėt.

 3.   churchill.lt rašė:

  taip pirk kinder

 4.   Anonymous rašė:

  kaip tik vakar ta pacia reklama ir maciau irgi taip pat uzkliuvo :) toks vaizdas kad "kaliosus" arba "markes" reklamuoja :)
  dziugu kad ne man vienam uzkliuvo tokia reklama :)

 5.   menesis rašė:

  šokoladas ir yra narkotikas ta prasme kad tai psichotropinis daiktas pakeliantis nuotaiką (pasigamina kažkokie džiaugsmo hormonai), ir prie jo priprantama taip kad yra poreikis kasdien. aišku labai silpnas ir mažiau nei kava , ar migdomieji, ar tuo labiau tabakas.

 6.   menesis rašė:

  sprendžiant iš vienų labiausiai reklamuojamų prekių rūšių, "tomis dienomis" moterys jaučiasi saugiai ir nuostabiai! kiek vyrų pagalvoja, kad ten susigeria toli gražu ne mėlynas vandenėlis, bet kraujas; o visi tie ploni patogūs sparneliai nuo skausmo visai nepadeda…

Rašyk komentarą