BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

n x m + 1.

2005-12-29

Vienas tų įkyrių vakarų kada nenoriu eit miegot. Kada sedžiu prie pc, prie praviro lango ir niūniuoju Stereophonics - I'm Alright.

Iš esmės tai viskas labai gerai. Tikrai. Indeed. Bet labai atrodo kad tai paviršutiniška. Šįvakar vienu metu norėjosi taip kažkur bent trumpam dingt nuo visų nesąmonių. Viskas ok, pradėjau naujus darbus, nuotaika irgi būna puiki. Bet blia.

Kaip visada, žinote, surūkau n x m + 1 cigarečių. Prigalvojų visokių dalykų, kuriuos pasižadu sau išpildyt. Pasižadu nedaryt to ir ano, arba atvirkščiai - padaryt labai daug ir gero. Ir visiems. Nu tiems kuriems reikia aišku. Nesu dar toks kad visiems visiems.

Dabar norėčiau įmerkt nosį mergaitei į plaukus ir ilgai ilgai jos nepaleist. Arba pažiūrėt į akis jai, kai žinote, taip žiūri šmaikščiai, su žiburiukais tokiais. Kai atrodo tuoj tuoj pasakys kažką gražaus.

Ok, nebūsiu pseudoromantiškas. Pasiilgau švelnumo jau.

Rodyk draugamsKomentarai (5) apie "n x m + 1."

 1.   pazhystama rašė:

  Labai tas parasymas mano busena is esmes atitiko. ir nebuciau komentavus jei neklausyciau siuo metu stereophonics - A thousand trees. Respect didelis uz sia muzika. Cigaretes tuoj baigsis ir bus ramybe, nebent pasidaryt visai blogai ir reiks eit pirkt. konijako bonka irgi pamazu tusteja. kompas nuobodus daros. o is esmes tai atvesk tu man nors viena, kuris nepasiilgo svelnumo?

 2.   Vj rašė:

  vyrutį! tau reikia reabilitacijos, rimtoje vyriškoje kompanijoje.. :D

 3.   LostAngels rašė:

  kas nepasiilgo.. tas kas turi.. gal.. zodziu.. busena tai tragiska.. nors pas mane dabar spengianti tyla.. ir as nerukau.. vistiek yra blogai.. ai.. bet savo problemas paliksiu sau.. tiesiog pasakysiu.. tikek kad bus geriau ;) jei neturi kuo tiket, tikek tuo.. ir kad cia tik toks laikotarpis.. ir menulis dar prisideda prie visko.. zodziu.. as tai ir sedziu prie kompo iki isnaktu.. nes bijau nakties.. bijau sapnu.. bijau rytojaus.. dar vienos dienos nusivilti.. nusivilti savim.. zmonem.. tiesiog bijau.. nors niekas to ir nemato..

 4.   Closer rašė:

  įmerkt į plaukus… ir pasakyt kažką…

 5.   shoes online rašė:

  My friend suggested I might like this site. He used to be entirely right. This publish truly made my day. You cannot imagine simply how a lot time I had spent seeking for this information! Thank you!

Rašyk komentarą