BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Klausimas.

2007-01-14

Man jau senokai galvoje klausimas sukasi. Ar jūsų šeimos nariai, antrosios puses, draugai, bendradarbiai ir t.t. žino apie jūsų rašomus a la dienoraščius internete? Ar tarkim nebuvo taip, kad netyčia sužinojo, ir jau rašyti nebeišėjo taip kaip norėtusi?

O jei nežino, tai slepiat nes pernelyg asmeniška, ar šiaip kažkokiais tai reikalais?

Rodyk draugamsKomentarai (16) apie "Klausimas."

 1.   C20H25N3O rašė:

  Tam tikra dalis žino ;) Nerašau čia asmeniškumų visokių, bet yra žmonių kuriem tiesiog geriau nežinot ir viskas… ;)

 2.   IksiukasAn rašė:

  na… blog'o savoką suvokiu šiek tiek kitaip nei "šiandien mano mergina buvo su kitu", "mano šuo nenori valgyti", todėl jį (blog'ą) retkarčiais aplanko draugai, artimieji ir kt. Kai kas gal net ir dažnas svečias;)

  Redagavo IksiukasAn 2007-01-14 21:28

 3.   bartulis rašė:

  tai tik tokie ir žino :D

 4.   donatasesuas rašė:

  Na ka as galiu pasakyt, welcome to the club. Jau senokai negaliu rasyti visko labai atvirai nes skaito pakankamai draugu. Vieni surado netycia, kiti is kitu isgirdo ir t.t.

  O jei jau labai noriu parasyt tai rasau abstrakciai.

  Tiesa, is seimos niekas nezino.

 5.   liutauras rašė:

  dėl to savo blogo apraše ir rašau - "ką išdrįstu skelbti viešai".. nes anksčiau ar vėliau, tai, kas buvo čia, bus žinoma patiems neparankiausiems žmonėms. ar tai šeima, ar tai darbai, ar tai mokslai ar dar bile kas

 6.   scorps rašė:

  jo, tas visas viesumo reikalasi siek tiek freaks me out. kol kas seimos nariai nezino, tai kiek paprasciau viskas. draugai? dzin da lampochki, gal net kartais gerai netycia pasakyti jiems netiesiogiai ka apie juos manai =]

  bet turiu sutikt su liutauru, reikia but pakankamai atsargiam [ka pastaraisiais metais daugiau maziau ir darau] del galimu darbo ir pan. santykiu :)

 7.   Kukas rašė:

  scorps, o tai net žmona nežino?:)

 8.   scorps rašė:

  ne ne, tiesiog patingejau rasyt ilga sakini, bet kad jau verciat: artimieji nezino [isskyrus tuos su kuriais miegu ir tuos, kurie patys turi blogus] :))

 9.   vezliuks rašė:

  …šeimos nariai ne tik žino, bet ir turi savo blogus. Beveik drąsiai drėbiu tai, ką galvoju, tik va, kartais tikrai tenka susilaikyti… (deja). Norėčiau turėti tokią vietą, kur niekas nežino, kas tu, o TU liejiesi į kairę, dešnę:)

 10.   Anonymous rašė:

  Pedro zino kas viska sugadino :)

 11.   Closer rašė:

  aš žinau :P ir manau dar pusė tavo draugų žino. Iš mano - abejoju

 12.   Pawka rašė:

  Pradžioj nežinojo (dar kada gyvenau Blogas.lt). Dabar, manau, žino daugelis. Pastoviai išgirstu "Ei, radau tavo blogą internete!" :-) Kartais randa per Gūglą, kartais per kitų blogų komentarus.

  Dėl pačio rašymo tai nežinau. Nuo pradžių mano stilius pasikeitė, bet nemanau, kad dėl to kaltas viešumas.

 13.   Amnesia rašė:

  iš pradžių nežinojo niekas. bet buvo: "tu netyčia neturi blogo?" nors neįsivaizduoju iš kur čia tiksli identifikacija su minimalistine informacija online. dabar žino dauguma. todėl ir dingau, lygiai metams. jeigu visi pamiršo, rašysiu, I suppose, but thenagain…

 14.   suomynonA rašė:

  Cia irgi cenzura isijunge tam tikru momentu, berods.

 15.   DuimaN rašė:

  Na mano rašymas tikrai pasikeitė nuo tada kai sužinojau, jog skaito tas kas nenorėčiau jog skaitytų, tai blogo įrašai pasidarė daug kuklesni.

 16.   nattytte rašė:

  kai kurie netyčia susižino, kietiems pati pasakau.. esmė tokia, kad šiaip nerašau nieko tokioooo.. dėl visa pikto, nes paprastai galioja kiaulė taisyklė: dabar neskaito, bet tik parašyk ką konkretesnio ir kažkokiais antgamtiškias būdais perskaitys tas kas nenorėčiau.. Et… veikia ta cenzūra, deja, bet veikia..

Rašyk komentarą