BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Idejos.

2005-06-07


Idejos sveikintinas dalykas. Bent jau taip maniau iki siandienos. Taciau koks pointas kazka kurti ir galvoti, kada tau pasakot, ai sita mes jau sugalvojom ir jau darom.


Esu atsakingas uz tam tikro padalinio veikla, taciau visi pakeitimai ir pasiulymai daromi be mano zinios. Anyway, nusprendziau kad nebebusiu vien pasyvus savo darbo meistras (taip taip, zinau kad esu da best savo srity), bet pradesiu aktyviai siulyt naujas idejas ir/ar patobulinimus. Galbut tada kazkas labiau atkreips demesi? Nes jauciu lyg ir buciau per ilgai uzsisedejes vienoje vietoje, noriu kazko naujo.


Gal ir gerai, kad mano problemos apsiriboja darbu ar mokslais. Nes kenteti dar ir del kokios nelaimingos meiles nenoriu. Ir turbut nekenteciau, amzius jau ne tas.


Namie nera interneto, einu laiku miegot. Vakar labai keistai atrode dar rausvas dangus, nors as jau gulejau lovoje.


Ir duse pagalvojau ka galeciau pasiulyti busimai mergaitei, ir ko reikalauciau (skamba ziauriai) is jos.


Apie tai vakare.

Rodyk draugamsKomentarai (2) apie "Idejos."

 1.   Afrodite18 rašė:

  Iš tikrūjų gyvenimas mums siūlo daug galimybių, bet kartu nubrėžia aiškes jų ribas.Mes swyruojamė tarp baimės ir pasitikėjimo, tarp džiaugsmo ir skausmo, tarp meilės ir neapykantos, tarp atleidimo ir keršto, tarp vilties ir abejonės.Mes ilgimės laisvo ir laimingo gyvenimo, bet kartu jaučiame savo ribotumą ir ir priklausomybę nuo aplinkos.taip atsitiko ir tau.Todėl stenkis savo gyvenime pakeisti ką nors.Linkiu sėkmės.

 2.   mental rašė:

  tau reikia mergaitės.

  didelės didelės ir mergaitiškos.

  su sijonu ir pan. ;-)

  o visi tie dalykai kuriuos manai galįs pasiūlyti..

  na, man taip neatrodo.

  Paredagavo mental 2005-06-07 16:15

Rašyk komentarą