BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Filmai.

2007-07-09

Pastaruoju metu pažiūrėjau tris filmus.

 

Aišku noriu daug daugiau. Bet tai arba tingiu, arba labiau noriu geiminti, arba dar kokie velniai.

 

Pirmas ką mačiau, tai antrą bernvakario dieną, Kietas Riešutėlis 4. Oh jes. Tikras veiksmo filmas, nuo pat pradžių iki galo. Pas kažką bloge skaičiau kažkokius tai neigiamus atsiliepimus, apie netikroviškumus, ar dar kažką. Dėl dievo meilės, juk tai veiksmo filmas iš didžiosios V. Atsipūti ir mėgaujiesi. Šitą tai užskaitom visu 120%. Senai tokį gerą veiksmafilmį ir bemačiau.

 

Iš kart po Kieto Riešuto grįžę pažiūrėjom Next. Visai neblogas sakyčiau. Biški fantastinis, biški veksmo, su įdomiais sprendimais. Tik Cage'as biški liauliukas pasirodė. Bet iš esmės užskaitom, nepaisant to, kad pačioj svarbiausioj vietoj uo per didelio alaus kiekio užmigau.

 

O va vakar pažiūrėjau Prestige. Labai patiko, kad geriečiai ir blogiečiai nuo pat pradžių buvo visai kiti nei atrodė. Pats filmas tai paliko labai gerą įspūdį, nors gal kiek per daug slogų. Buvo ir fantastikos elementų. Filmas nors ir nuspėjamas buvo, bet užskaitom irgi.

 

Šiandien jei vėl pakils ūpas jamsim dar kokį filmą. Svarbu kaip vakar nenueit miegot po pirmos.

Rodyk draugamsKomentarai (3) apie "Filmai."

  1.   Lucy Olson rašė:

    I’d be inclined to bury the hatchet with you here. Which is not something I usually do! I enjoy reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to comment!

  2.   sick was here rašė:

    http://skswashere.com

  3.   do follow lists rašė:

    There are a lot of strange comments on here.

Rašyk komentarą