BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Didelis atradimas!

2008-04-11

Užvakar buvom “Definitely, Maybe“. Visai smagus filmiūkštis, su gražiomis moterimis ir panašiai. Bet visas džiaugsmas ne tame.

Aš žiūrėdamas filmą, supratau esminį dalyką. Supratau, kurios vietos salėje yra geriausios. Reiks kada nors išbandyti tai ir su didele sale, bet kadangi buvome būtent mažojoje, Cinamono salėje (5 salėje, jei jau taip tiksliau), tai geriausių vietų pasirinkimas galioja būtent joje.

Geriausios vietos pažymėtos žvaigždute. Aiškinu kodėl. Už nugaros niekas nesėdi (tai reiškia nekomentuoja, netraškina cocpornų ir panašiai), priekį praėjimas (tai reiškia kad niekas nesėdi, pliusai tie patys kaip ir pirmam punkte, plius ištiesi sau kojas visu ilgumu). Kairėje patartina pasisodinti bičiulių, kadangi jie bus patikrintas reikalas ir niekam netrukdys.

Sekantį kartą bandysiu pažiūrėti ar tai galioja didelėje salėje.

Rodyk draugamsKomentarai (3) apie "Didelis atradimas!"

 1.   amonas rašė:

  Gal ir neblogai, tik iš šono kažkaip kreivai žiūrisi filmai :) O ir šiaip, labai retai trukdo kiti kalbėjimais ar dar kuo nors.

 2.   anonymous rašė:

  Kadangi pati visai neseniai sedėjau Kuko nurodytoje vietoje, tai noriu pridurti kelis dalykus:
  1. kai salėje pamiršta užgesinti visas šviesas, toje vietoje sėdinčiam vis tiek pakankamai tamsu, tad viskas gerai matoma;
  2. tolumoje skambantys neišjungti mobilūs telefonai netrukdo žiūrėti filmo, nebent tas šalia sėdintis draugas irgi neišsijungęs mobilaus;
  3. pasibaigus filmai nereikia laukti, kol šalia sėdintieji pajudės iš vietos;
  4. jei pavėlavai ar filmo eigoje "prispyrė reikalas", nieko nereikia atsiprašinėti išeinant ar sugrįžtant, nes niekam netrukdysi.
  5. Salė Nr.5 yra gan maža, todėl nejauti, kad sėdi toli šone, tiesiog sėdi kiek toliau nuo vidurio ir viskas.
  Vietos labai geros. Kitą kartą irgi ten rezervuosiu, nors ištiestoms kojoms man ir nereikia tiek vietos :).

 3.   joy rašė:

  Aš galiu pasakyt, kad pati neseniai tą patį filmą žiūrėjau tame pačiame kino teatre, tik 3čioje salėje. Ir štai kur komfortas - salėje 7 žmonės, neskaitant manęs ir draugo, kokia 8 eilė, priešais niekas nesėdi, taigi kojos visą laiką ant priekinės kėdės atlošo. Aišku, sąlyga yra viena - antradienis, 14 val. seansas. Reikia kažką aukoti dėl komforto ;)

Rašyk komentarą