BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Deimantas.

2007-02-08

Karts nuo karto gaunu pastabų “O tai nemaniau, kad čia toks filmas bus”. Nu va, nemanei tai nekaltink manes. Aš vat vis prieš eidamas į filmą, bent jau jo treilerį pažiūriu, ar paskaitau kas vaidins ir tag line'us pagrindinius.

 

O ką norėjau pasakyt, kad į “Kruvinąjį Deimantą“ nueit vertėtų. Bent jau dėl bendro išprusimo - toks filmas, kur man patinka. Realistiškas, subtili meilės istorija, yra veiksmo bei šiek tiek humoro, ir uch požiauris.

 

Ir jei bent dalis to ką rodė yra tiesa, tai welcome happy people, nesiskųskit šūdais nutinkančiais visokiais.

 

Anyway, nors ir maniškė labai bijoje, mačiau kad vis akis užsidengusi, ir kai būna žmonės kuom nors pasibaisėję burną užsidengia, sėdėjo - jai irgi filmas patiko.

Rodyk draugamsKomentarai (3) apie "Deimantas."

 1.   ponaitis rašė:

  as galvojuos kad per daug uztestu scenu sitame filme.:) ne viena ir ne dvi vietos, kur kantrybe lenda. bet bedrai paemus tai visai pakenciamas movietime. galima ziuret.:)

  + variantas, kad pabaigoje pagrindinis veikejes pasimirs jau po truputi tampa standartu.

  kazin kada ateis tie laika kai sedesim issizioje, kad pagrindinis veikejes pabaigoje isliko gyvas.:))

 2.   Randell Ronn rašė:

  This blog appears to recieve a great deal of visitors. How do you promote it? It gives a nice unique twist on things. I guess having something real or substantial to say is the most important thing.

 3.   No More DirecTV rašė:

  Fantastic piece of writing. Cheers for posting the information. I was certainly not aware of your website, however definitely will come back much more often now. Adding you to my own favorites.

Rašyk komentarą