BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hostingas.

2009-02-18

Parekomenduokit kas kokį neblogą hostingo paslaugų tiekėją? Maždaug kad butų unlimited duombazės, etc.

Arba jei nerekomenduojat pasakykit ką nors apie Hostex hostingą - http://www.hostex.lt/hostingas . Man visai tiktų "Namams Plius".

Any comments?

Rodyk draugams

Button’s Buttons.

2009-02-09

Prieš einant į kiną kiek skaitinėjau, o dar ir girdėjau kaip žmonės The Curious Case of Benjamin Button lygina su Titaniku. C’mon - vien dėlto kad filme šokinėjama iš dabar į kažkada anksčiau, ir dar kad yra sena moteriškė kuri kai ką pamena, nereikia lyginti su Titaniku. Visai kas kita čia.

Buttonas nominuotas 13-kai Oskarų (tarp jų ir geriausio filmo kategorijoje), vaidina Kate Blanchet ir Pitas - 3 rimtos priežastys pažiūrėti šitą filmą.

O nežinantiems nieko, ir nemačiusiems treilerio Hesburgery trumpai papasakoju (su labai lengvais nekritiniais spoileriais): gimė reiškias vaikas - pažiūri visi - o gi visai ne vaikas o kažkoks diedukas susiraukšlėjęs. Išsigandęs tėvas numetą kūdikį prie senelių globos namų durų ir pabėga. Jį aišku ten priglaudžia, nes nu senelių namai - visi čia greit miršta, o jam irgi nedaug ryškiai liko.

Oi kaip visi klydo. Anas po biški jaunėja, įgauna proto, išmoksta vaikščioti, atranda naujų experiencų. Žodžiu viskas kaip ir normaliam vaikui, tik kad jis senas, ir visi mano kad jis senas.

Pirmas esminis momentas, kai jis susiduria su jauna ryžute mergaite (suprask, ateity ji taps gražuole Kate Blanchet), jie aišku pabėga pažaist, nes realiai jų amžius tai toks pat. Spėkit ką pagalvoja kiti, kai randa juos vidury nakties po lova?

Žodžiu jie abu auga, karts nuo karto susitinka, tačiau ji bręsta, o jis jaunėja. Bet jau viskas aišku! Abu viens kitą įsimylėję iki negalėjimo.

Toliau jau pasakot nebegalima, reikia žiūrėti. Ir taip per daug pasakiau.

Vienas esminis pastebėjimas, kodėl kiekvienas WOW žaidėjas turi pamatyti šitą filmą. Kai jau pamačiau Kate Blanchet pačiame jėgų žydėjime ir išgirdau kalbant supratau kad taip in real life atrodytų Blood Elfė iš WOW’o.

Dar būtų galima filmą prilyginti tokiam Foresto Gumpo ir Amelijos mišiniui. Sunku įvardinti konkrečius panašumus, tačiau jausmas, kad filmą įtakojo abu pastarieji, neapleidžia jau antra diena.

Paskutinį filmo trečdalį šalia manęs sėdėjusi moteriškė vis šniurkščiojo nosimi. Tai tikrai ilgas ir pakankamai liūdnas filmas.

Ir niekuo nepanašus į Titaniką. Rimtai.

Rodyk draugams

Twit.

2009-02-06

O aš visai ir pamiršau, kad kalbėjom apie twitterius. Nes vakar ir iškėlėm tą mintį, kad kartais būna ką pasakyt vienu sakiniu, nu o visą įrašą dėl jo gimdyt ne visada reikia.

Me joins twitter today. –>

Rodyk draugams

Tuesday.

2009-02-04

Pradėjau reiškias rusų kalbos mokytis. Pirmadienį pirma pamoka buvo. Pernai beveik nuoširdžiai ir su džiaugsmu išlankiau visas anglų kalbos pamokas, šiemet gali būti sunkiau.

Mokytoja, tai tokia mokyklinė mokytoja, kuri ten pačią pirmą dieną apie daiktavardžius ir veiksmažodžius pasakoja! Nu kodėl pirmą pamoka nepaklausė ką veikiau savaitgalį? Arba kad apie save papasakočiau?

Liko pusvalandis iki antros pamokos, ir dar puslapis teksto perskaityt.

Užtai antradienio rytą, jau ir teko iš kart parodyt ką moku rusiškai. Tikrai buvo sunku - bandžiau tokiam dėdulei papasakoti kaip rasti auto turgų. Beveik pavyko. Žodžiai kurių nežinojau: sąnkryža, ženklas, sukti. Už tai žinojau pravo pravo levo levo i togda budet (ir nebeatsimenu kaip turgus).

Ačiū dėdulei kad užlaikė mane tas kelias minutes, nes visai tikėtina kad būčiau tarp šitų keturių . Lucky me - buvau penktas. I mean stebėtojo vietoj, apvažiavau juosius.

Ir galiu netgi backgroundą papasakot kodėl taip atsitiko. Ogi keliu Vilniaus link važiavo kolona juodų ir kitokių autobusiukų beigi autobusų lydima juodų automobilių su švyturėliais. Ir užsižiopsojo tas ketvirtas garantuotai ir pylė į prieš kamštį (tiltas gi sugriuvęs) lėtėjančius automobilius. Aš ir žiopsojau, bet išgirdau bumbtelėjimą.

Kai taip diena prasidėjo maniau kad pabaigoj bus kostmosas, bet visu tuo viskas beveik ir baigėsi. Už tai šiandien bustinau kas iš tūliko išėjęs rankų nesiplauna!!

Rodyk draugams