BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Failure.

2009-01-07

Pirmadienio vakarą važiavom su pačiute sau ramiai mamos su gimimo diena sveikinti. Tik įvažiavus į paskutinį žiedą mašina nusprendė kad jau gana ir daugiau nebevažiuos.

Ir atsitik taip, kad užstrigau kaip tik tokioj vietoj, kur troleibuso linija šakojasi į dvi puses. Spėkit ar troleibusai galėjo sėkmingai išvažiuot iš žiedo? Kelias slidus, dviese su pačiute mašiną vos pastumiam - mašinų srautas didelis, o visi draugai turintys mašinas ir galintys patempti lyg tyčia ragelio nekelia.

Galų gale šiaip ne taip atsidūrėm servise, kur leido palikt mašiną ir pažadėjo viską sužiūrėt. Akumas ir uždegimo ritė (ar tai relė, tikrai nežinau ką čia šneku:)) mirė.

Šiaip ar taip sveikinimai sau su pirmu efektyviai sugeneruotu automobilių kamščiu :).

O šiaip pastebėjimas - nei vienas važiuojantis pro šalį nesustojo ir nepasisiūlė pastumt or smth, nors akivaizdžiai matė kad bėda. Už tai kas antras netingėjo prasidaryt langą, parėkaut, papypint ir demonstratyviai piktai nuvažiuot. Tikrai labai nemėgstu žmonių.

Rodyk draugams

Smirdalai.

2009-01-07

Šiandien užuodžiau kažkokį smirdalą savo darbo vietoj. Toks nelabai stiprus kvapas, bet labai nemalonus. Ir nu niekaip nesuprantu kas per kvapas ir iš kur anas sklinda. Visas apsiuosčiau, pažiūrėjau ar į kokį š neįmyniau, ištyrinėjau ant stalo stovinčius puodukus - nieko!

O dar su sąlyga kad pastarosiomis dienomis vis nušalu kojas, užsidėjau
kalėdoms uošvienės dovantos kojines - stipriai per šiltos! Iš pradžių
maniau kad čia jos kaltos, ėjau pasičekint į WC.

Tada galų gale supratau! Gi prieš porą dienų bendradarbis įpylė paragaut kažkokios slyvinės degtinės čierkiuką, o ana ant tiek šlykšti buvo, kad pasakiau jog vėliau dabaigsiu ir palikau ant savo stalo kažkur tarp popierių įvairių.

Išpyliau ir iš kart kvapelio nebeliko.

O berašydamas kiek užtai negeriems kvapams kaitaliodamas galūnes ir priesagas sudėliojau pavadinimų: smirdybės, smirdalai, smirdynės, ir t.t.

Rodyk draugams