BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Maksas.

2008-11-06

Prieš kokią savaitę buvau pažiūrėt Max Payne. Su didžiausiu malonumu pamenu žaidžiau abi žaidimo dalis, bet žiūrėdamas filmą to malonumo oi kaip nepajutau.

Kiek skaičiau treilerių komentarus internete, visus neramino ta vieta su demonais. Ramiai - ten pačios geriausios filmo vietos. Šiek tiek vos vos paspoilinsiu - kai sniegas virto žiežirbomis, per visą kūną bėgiojo šiurpuliukai. Nepamenu kuris iš paskutinių matytų filmų būtų turėjęs tokį efektą.

Beje, dar apie sniegą. TOKIO sniego dar nemačiau nei vienam filme, jau noriu kad būtų žiema ir snigtų būtent taip, kaip sninga Max Payne. Didelės, lėtos ir neįtikėtinai ryškios snaigės. Nežinau kaip bus žiūrint per PC ar šiaip kokį TV bet kine jos gniaužia kvapą.

Sniegas buvo labai geras. Dar geresnis buvo garsas. Irgi labai puikus ir labai puikiai iki pat galo ir mažiausios smulkmenos išdirbtas.

Noir. Gal ne toks stiprus kaip kokiam Sin City, Batman’e ar V for Vendeta. Bet irgi labai patiko. O dar ta mystery dama raudona suknele… Mm… Viena geriausių dirty gundymo scenų ever.


Va čia ji

Nuo pat pradžių laukiau bullet time. To buvo per mažai, bet gal todėl jų labiausiai ir lauki, ir vis tikiesi kad jau va tuo tuoj ir bus. Tos kelios slow-mo vietos buvo labai geros.

Filme visi (including me) tikėjosi tų pačių stiprių Max’o monologų ir flashback’ų kaip kad žaidimuose. Flashback’ai buvo. Buvo ir monologų. Bet vietomis taip buvo bandoma iš šūdo vašką spaust, kad net vienoj vietoj užmigau. Taip pat buvo ir pora keistų vietų, kurios visiškai nesipiešė į bendrą vaizdą. Ten tikriausiai buvo paslėpta kažkokia mintis, bet išties vargu ar jų reikėjo.

So… Beveik viskas atrodo gerai, tačiau filmas man nepatiko tiek, kiek tikėjausi. Atskiri elementai labai puikūs, tačiau trūko vieno - kažkokios rišamosios medžiagos, kuri visas tas atskiras ir beveik fantastiškas detales sujungtų į vieną tobulą visumą.

Rodyk draugams