BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Drąsuoliai!

2008-11-27

Aš po vandeniu nekvėpavęs gal ir išbūčiau kokią pusę minutės. Va kažkoks drąsuolis išbuvo cielas 18-a.

Tik vis neramina manęs vienas momentas - drąsuoliams grynu deguonimi leidžia kvėpuoti pusę valandos. Turbūt bailiai gauna visą valandą.

(aš tikrai mėgstu kauno dienos rašymo stilių)

Rodyk draugams

RROD.

2008-11-27

Mane aplankė nesėkmė :(

Rodyk draugams

Atia.

2008-11-26

Atia. Viso gero. Iki pasimatymo. Sudiev. Visiškai standartiniai ir įprasti atsisveikinimo žodžiai.

O vat man pats juokingiausias ir beprasmiškiausias: "Kol kas".

Sakai "Iki", o atsako "Gerai, kol kas".

Kol kas? Kol kažkas atsitiks? Kol vėl susikambinsim? Neįsivaizduoju. Any ideas iš kur toks kilo ir kaip paplito?

Rodyk draugams

Kinas.

2008-11-20

Beveik kiekvieną kart nuėjus į kiną mane aplanko desperacija.

Aš tai galvoju taip. Įsivaizduokim situaciją: nueini pavalgyt, užsisakai kažką naujo, ir tau visiškai neskanu. Ką darai? Tikrai taip - NEVALGAI.

Tai kodėl nuėjus į kiną, ir pamačius kad filmas visiškai nepatinka, negalima tiesiog atsistoti ir išeiti? Reikia būtinai garsiai šnekėti "**** kokia nesąmonė! matei?? MATEI?? krc kokia nesąmonė". Nu dar tiek to kai filmas veiksmo, ten daug triukšmo ir taip toliau - tikrai nieko nesigirdi ką kiti tauzyja.

Nes šiaip nu juk kai neskanu nerėki ant viso restorano kad "**** matei kokie pomidorai??? pažiūrėk į makaronus!! nesąmonė krc!!!".

Aš tikrai norėčiau, kad kine būtų tvarkos sergėtojai, kurie tokius akiplėšas maloniai išprašytų. arba dar geriau už pakarpos išmestų. Arba būtu funkcija "vote for kick/ban".

Jaučiu tuoj reiks mest šitą reikalą, ir kai Cinamon arba FC siūlys pigius filmus eiti tik į veiksmo. O kitus pasilikti rodymo pabaigai ir nueiti kai salėje būna vos keletas žmonių.

Rodyk draugams

Too much WOW.

2008-11-17

Jei naktį sapnuoji kad už šuns vedžiojimą duoda experience taškų, reiškias savaitgalį buvo kiek per daug WOW .

Rodyk draugams

Tikrai mėgstu juodą humorą.

http://www.amazingsuperpowers.com/

Rodyk draugams

Hulk Smash!!!

2008-11-09

Tikrai mėgstu visokius pagal komiksus pastatytus filmus. Iron Man, Fantastic 4, Superman, ir t.t.

Vakar ta proga kad senokai nežiūrėjau jokio filmo namie, nusprendžiau pachekinti Hulką .

Enjoynau vidutiniškai, pastebėjau, kad pastaruoju metu, tie visi komiksiniai filmai, darosi ne vien tik veiksmo kratinys. Yra visokių moralinių dilemų, filosofijos etc etc. Kartais aišku norėtusį daugiau veiksmo, nu bet in general visai ok ir taip.

Taip pat čia jau kuris laikas pastebiu, tik niekaip neprisiruošiu niekur paminėti. Jei jau filme yra koks nors nuodas, priešnuodis, stebuklingas gėrimas arba serumas, anas būtinai bus skaisčiai žalios, dangaus mėlynumo mėlynos, ar šiaip kokios kitos ypač ryškios spalvos. Tipo maždaug kuo geresnis kliurkalas, tuo gražesnė spalva. Tarkim!


Ir jo kelnės niekada nesuplyšta

Taigi, Hulkas. Viskas su juo buvo gerai, iki tos vietos, kai suplodamas delnais užgesino degantį sraigtasparnį, o po to visam gražume trenkdamas į žęmę kumščiais suriko "HULK SMASH!!!!". Maždaug kaip iš Power Rangers.

Ir be abejo prie vidutinio enjoynimo filmo be abejo smarkiai prisidėjo elfiškoji Liv Tyler.


Precious

Watch on your own risk. Man patiko, bet vien todėl kad mėgstu tokius filmus.

Rodyk draugams

/me got presents today.

Dėkoju prisidėjusiems žmonėms, ir nekantriai laukiu ketvirtadienio.

Be abejonės mano džiaugsmai nublanks, kai Artojas parodys savo dėžę, tačiau it is enough for me :)

Rodyk draugams

Maksas.

2008-11-06

Prieš kokią savaitę buvau pažiūrėt Max Payne. Su didžiausiu malonumu pamenu žaidžiau abi žaidimo dalis, bet žiūrėdamas filmą to malonumo oi kaip nepajutau.

Kiek skaičiau treilerių komentarus internete, visus neramino ta vieta su demonais. Ramiai - ten pačios geriausios filmo vietos. Šiek tiek vos vos paspoilinsiu - kai sniegas virto žiežirbomis, per visą kūną bėgiojo šiurpuliukai. Nepamenu kuris iš paskutinių matytų filmų būtų turėjęs tokį efektą.

Beje, dar apie sniegą. TOKIO sniego dar nemačiau nei vienam filme, jau noriu kad būtų žiema ir snigtų būtent taip, kaip sninga Max Payne. Didelės, lėtos ir neįtikėtinai ryškios snaigės. Nežinau kaip bus žiūrint per PC ar šiaip kokį TV bet kine jos gniaužia kvapą.

Sniegas buvo labai geras. Dar geresnis buvo garsas. Irgi labai puikus ir labai puikiai iki pat galo ir mažiausios smulkmenos išdirbtas.

Noir. Gal ne toks stiprus kaip kokiam Sin City, Batman’e ar V for Vendeta. Bet irgi labai patiko. O dar ta mystery dama raudona suknele… Mm… Viena geriausių dirty gundymo scenų ever.


Va čia ji

Nuo pat pradžių laukiau bullet time. To buvo per mažai, bet gal todėl jų labiausiai ir lauki, ir vis tikiesi kad jau va tuo tuoj ir bus. Tos kelios slow-mo vietos buvo labai geros.

Filme visi (including me) tikėjosi tų pačių stiprių Max’o monologų ir flashback’ų kaip kad žaidimuose. Flashback’ai buvo. Buvo ir monologų. Bet vietomis taip buvo bandoma iš šūdo vašką spaust, kad net vienoj vietoj užmigau. Taip pat buvo ir pora keistų vietų, kurios visiškai nesipiešė į bendrą vaizdą. Ten tikriausiai buvo paslėpta kažkokia mintis, bet išties vargu ar jų reikėjo.

So… Beveik viskas atrodo gerai, tačiau filmas man nepatiko tiek, kiek tikėjausi. Atskiri elementai labai puikūs, tačiau trūko vieno - kažkokios rišamosios medžiagos, kuri visas tas atskiras ir beveik fantastiškas detales sujungtų į vieną tobulą visumą.

Rodyk draugams