BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Dabar galvoju kaip čia tiksliau apie Eagle Eye papasakoti kad nepaspoilinti. Tikrai apysmagis veiksmo filmas, su dviem geromis chase scenomis, biški nuspėjamos intrigos ir paranojos sukėlikais.

Jau nuo pat pirmų "paslaptingojo moteriško balso" skambučių man prasidėjo įtarimai, kurie vėliau pilnai pasitvirtino. Ir visas filmas daugiau mažiau nuspėjamas, bet nuo to nė kiek nemažiau pramoginis. Tačiau turiu prisipažinti - kai iš apsauginių pavogė lagaminėlį - buvau ramių ramiausiai užmigęs.


Treilerį mergina tikrai atrodė gražesnė

Žodžiu viskas taip - kažkas suplanavo (kas matė treilerį žino) operaciją, į kurią įvėlė du random žmones (kaip vėliau paaiškėja visai ne random ir visai ne du). Šie du labai greit susiduria vienas su kitu ir toliau jau dviese visur dalyvauja. Paranojiškiausia dalis ta, kad jie visada yra matomi ir sekami, kartais netgi iki absurdiškiausio lygio. Valdomi visi šviesoforai, kranai ir mobilūs telefonai. Viskas, kad tik tie du pasiektų savo tikslą. Galutinį tikslą jie sužino tik pačioje pabaigoje.

Filmas skirtas žiūrėti kine. Žiūrint namie dar bent dvi žvaigždutės iš tų septynių nuo dešimt tikrai nusibrauktų.

Rodyk draugams

WOW.

2008-10-21

Lygiai po metų ir vienos savaitės pertraukos neatlaikiau spaudimo ir sugrįžau į wow .

Tikrai per tas kelias dienas kai jau wowinu patyriau neįtikėtinai daug džiaugsmo :). Pasirodo buvau labiau pasiilgęs nei maniau. Ir kažkodėl netraukia jokie conanai ir warhameriai .

See you at Moonglade.

Rodyk draugams

Rankų paspaudimai.

2008-10-20

Paatvirausiu. Sėdėjau dabar WC ir mąsčiau (suprask, žaidžiau kortom su itouch). Kadangi mastau pakankamai tyliai, be to reikėjo laimėti du kartus iš eilės kortomis, užtrukau. Per tą laiką daug bendradarbių užėjo ir išėjo.

Suskaičiavau lygiai du, kurie išėjo nenusiplovę rankų! Vienas iš jų greitą number two atliko. Ir kaip paskui jaustis sveikinantis su kolegomis, kai žinai kad bet kurio jų rankos ne tik kad pimpaluotos bet ir šūdinos. Sneaky bastards, negi mano, kad jei tūlike tylu, ir atrodo kad nieko nėra, galima rankų nesiplaut?

Apskritai tradiciją sveikintis rankų paspaudimais reiktų užbaigti ir apsiriboti galvos linktelėjimu. Pamenu kažkur mačiau kažkokią reklamą, kur visi bendradarbiai susitikę aistringai pasibučiuoja. Apačioj maždaug toks prierašas, kad bučinio metu perduodama mažiau mikrobų nei paspaudžiant ranką. Tai nereiškia kad norėčiau su kolegomis bučiuotis, tai reiškia kad rankos paspaudimo reiktų atsisakyti ir pilnai užtektų tik iš kartu dirbančių bičiulių.

O dabar spaudi ranką, ir nežinai kur ana jau pabuvusi.

Rodyk draugams

Įrodymai.

2008-10-19

Vakar su pačiute brousinom po Topo Centrą, ir kai pačiutė pasuko link dulkių siurblių, aš pamažu nubrousinau iki DVD filmų.

O gi žiūriu, kad mano mėgiamo filmo Death Proof , pavadinimas išverstas į Mirties Įrodymas. Čia maždaug kaip ant kaliošų užrašas "water proof" butų išverstas į "vandens įrodymas".

Rodyk draugams

Aš kaip visada išsirenku puikią dieną kada mano pačiutė turi ryte šunį vest. Vakar sutariau kad ryte išves - o ryte lyja.

Bet visai aš ne apie tai. Gi širyt, snaudžiu sau ir sapnuoju, kad dar tik trečiadienis. Ir galvoju faaaaaak, taigi ryt ir poryt man šunį ryte reiks vest. Prabudau galutinai visas susirūpinęs ir staiga suprantu kad jau penktadienis!

Tikrai man tai sukėlė labai daug džiaugsmo.

Rodyk draugams

Po ano penktadienio savotiškos kultūrinės programos , nuėjom į neįpareigojantį filmą - Death Race .

Mano pačiutė jau ruošiasi kalėdoms, todėl kai pasakiau kad eisim į šitą filmą tik numykė, palinksėjo galvą ir toliau susirūpinusi galvojo apie naujų parduotuvių atidarymus beigi kalėdų karštinę. Užskaičiau tai kaip atsakymą "taip", nors labai suabejojau ar jai nors šiek tiek patiks. O Mirties Lenktynės buvo beveik visiškai toks kokio ir tikėjausi.


Mustangas at it’s best.

Near future, Amerika ekonominėj krizėj, siautėja bedarbystė ir bla bla. Pagrindinis herojus, buvęs lenktynininkas, apkaltinamas padarius nusikaltimą, ir atsiduria kalėjime. Kalėjimai gi, toje near future, valdomi privataus kapitalo ir kad atsipirktų, kaliniai dalyvauja next gen realybės šou - Mirties Lenktynės. Filme labai dailiai įpinamos realybės šou užsklandos ir veikėjų pristatymai. Patys veikėjai gi labai šabloniniai - japonas, juodaodis, rusas, latino ir t.t.

Per kažkokį laiką pasiruoši lenktynėms, ir keliais etapais lenktyniauji. Simple as it is. Automobiliai aprūpinami ginklais ir defense priemonėmis, kurie įjungiami (arba ne!) lenktynių metu.

Dauguma užskaitė filmą kaip gerą pramoginį veiksmo filmą, skirtą žiūrėti kino teatre. Death Race tikrai atitinka visus veiksmo filmo reikalavimus - daug veiksmo, biški intrigos, mažai logikos ir daili pupa. Vien viena paskutinių scenų kur ji išlipa iš automobilio verta grieko.


Čia ne paskutinė scena, bet irgi efektinga.

Rodyk draugams

Nesėkmė.

2008-10-13

Vienas iš mano norų baigėsi liūdnai. Bent jau taip spėju.

Tikriausiai esu alergiškas dideliems kiekiams peanut butter :(. Visiška nesėkmė. O aš dabar jo vis labiau ir labiau noriu.

Rodyk draugams

Atvirukai.

2008-10-11

Kurią dieną čia nufotkinau visus savo gautus atvirukus ir į flickr sudėjau.

Paskui gavau dar kelis, bet prie jųjų prieisiu kitą dieną.

Rodyk draugams

Užsinorėjimai.

2008-10-04

Viskas prasidėjo nuo to, kad pačiutė užsimanė šampės.

Nuvažiavom josios, o tada man alkanam pasipylė norai keisti. Prisipirkau žirnelių (vėliau namie susitaisiau su majonezu ir česnakais) ir peanut butter + uogienė. Bet žirneliai buvo daug gardžiau, nors iš pradžių tikėjau riešutų sviestu.

Ir apskritai tai maximoj niekur neradom tų riešutų sviesto, teko iki sustot.

Rodyk draugams