BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Skype lagas.

2008-09-19

Aš vat kartais tingiu problemų sprendimo ieškot internete, ir man lengviau būna čia parašyt ir tikėtis kad kas nors suras už mane. Dažnai būna kad ir iš kart be ieškojimo žino.

Taigi turiu problema su Skype. Man rašo žmonės bet aš negaunu iš jų nieko. Paskui paima ir pramuša po kelių dienų, "labas ką veiki??". Ką daryt kad taip nebūtų?

Skype taip streikuoja tiek darbe, tiek namie (nors dėl namų nesu tikras, pačiutė geriau žino).

Any suggestions?

Rodyk draugams

Aš mašiną laikau prie Rimi, man dvi minutės kelio nuo jos iki namų. Taigi šiandien įveikinėju atstumą ir matau kaip neišvengiamai viena prie kitos artėja dvi senyvo amžiaus moteriškės. Viena standartinė pensininkė, kitą gi taip pat pensininkė bet visa apsirengusi raudonai - ploščius, kepurė ir berods batai.

Standartinė pensininkė (toliau S.P.) jau iš kelių metrų rėkia raudonajai pensininkei (toliau R.P.): "Ką čia taip išsipuošusi!!?", R.P. atsako, "O ką!! Išsipuošusi!". S.P. ryškiai turi daugiau teorijų ir žino what’s the real deal: "Tai gal iš kokios anglijos grįžai?? Gal kokia karalienė būsi??! Ar ponia kokia??".

Gaila, bet pokalbio toliau nebegirdėjau. Ir štai vat jums ir prašom, tik pasipuošk ir iškart ponas, iš kart anglijoj buvai…

Rodyk draugams

Ką tik iš kino - Bangkok Dangerous .

Aš tai galvoju taip: vistiek veiksmo filmus labiausiai mėgsta ir žiūri vyrai bei jaunuoliai. Kaip ir kompiuterinius žaidimus žaidžia. Tai kodėl tuomet reklamuot, ir treilerius daryt kaip veiksmo filmo? Nuėjom ir taip žiūrim, ir šiaip - ir niekaip to tokio pure action (kaip kokiam Wanted ) nėra!

Biški paspoilinant tai filmas maždaug toks - kill kill love love drama drama love <…> love drama drama kill kill kill kill. Beje, geriausia filmo vieta ir yra iš love serijos. Kaip Cage’as su kurčnebyle tailandaite pietauja. Dar yra ir biški Bankoko. Gal būtų vieną kitą pliusą ir pridėję, jei būtų daugiau jo parodę. Bet tada filmas būtų dar labiau ištemptas, o ir taip jau sunku buvo tą valandą su kem minučių išbūt.

Is it me, ar Cage’o veidas per visą filmą vis tempėsi tempėsi ir paskutinėm filmo minutėmis buvo kokiais 40% ilgesnis nei pradžioje?

Filmas tikrai nevertas tų šešių litų, ir man gėda kad pats pasiūliau į jįjį eit.

Rodyk draugams

1 mėnuo.

2008-09-13

Biški daugiau nei mėnuo kai visiškai nieko nerašiau.

Visko atsitiko - atostogos, naujas darbas (ten pat, tik kita veikla), krūva pagirkšnavimų ir t.t.

Nustosiu tingėt dabar pat ir pradėsiu rašyt. Ne pirmas ir ne paskutinis tingėjimo protrūkis :).

Rodyk draugams