BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Jei norit blogos nuomonės ir spoilinimo - skaityti čia. Šiandien su Artojumi ir dar porą bičiulių (kol moteriškės žiūrėjo filmą apie šokius) mažoj salytėje žiūrėjom Projektą Monstrą.

Pradėsiu nuo to, kad nemačiau nei vienos Bleiro Raganos, ir nei vieno kito filmo su drebančia handy cam, todėl neturiu su kuo lyginti. Visų antra pasakysiu kad tai nebuvo pats geriausias mano matytas filmas, tačiau toli gražu ne blogiausias. Per vidurį labiau į pliusinę pusę.

Žodžiu viskas buvo taip. Žiūrovams (t.y mums) transliuojama medžiaga iš kažkur rastos SD kortelės, kurioje pirmiausia (kiek per ilgai) rodomas vieno bičiuko išleistuvių tūsas. Po introdukcijos į visus pagrindinius ir ne tokius pagrindinius veikėjus prasideda pragaras. Viskas lūžta, krenta, sprogsta, panikuoja ir panašiai. Operatorius be abejo viską fiksuoja (nors tai daro pirmą kart), tačiau tuo patikėjau, kadangi jį sutapatinau su Marmaduke iš serialo Carpoolers (rekomenduoju).

Gaila, bet buvo neišbaigtų vietų, kuriose jaučiau kad man meluoja. Overall visą hype susuktą aplink filmą ir jį patį užsakaitau. Tačiau dabar bus baisu eit su Artojumi į 10 000 BC bei The Happening.

Rodyk draugamsKomentarai (9) apie "Cloverfield. Enjoyable."

 1.   artojelis rašė:

  „Pradėsiu nuo to, kad nemačiau nei vienos Bleiro Raganos, ir nei vieno kito filmo su drebančia handy cam, todėl neturiu su kuo lyginti.“

  Aha, aha… O kai sakau blemba pažiūrėt TV Detektyvus per teletrys tai laužais. Turėtum dabar su kuo lygint.

 2.   Anonymous rašė:

  Awesome mūvis, tik kaip matyti labai jau skirtingos nuomonės apie jį. Beje 110% sutinku su šiuo antoskes komentaru iš omnitel.cinema group'so:
  "Pažiūrėjau. Afigiet!!! Nuneša visokias ten godzilas, kinkogus ir kitas reptilijas.

  Čiotkas filmas. Sakyčiau geriausias forcemajorinis filmas per pastaruosius kelis metus. Gal kad kine žiūrėjau (buvo daug garso ir pan.)"

  Buvau nukeliavęs su vienu bičiuliu, tai abiems patiko labiau negu kad tikėjomės. Žinoma, yra visuomet prie ko prikibti, tačiau filmavimo technika daro savo, o dar kai įkeliama krūva efektų…

 3.   ZeaLot rašė:

  As usual pamirštu pasirašyti…

 4.   Kukas rašė:

  O jau maniau ka man vienam patiko… :)

 5.   Cherilyn Kaller rašė:

  I’d be inclined to admit with you one this subject. Which is not something I usually do! I enjoy reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to comment!

 6.   women sandals rašė:

  My cousin recommended I may like this web site. He used to be totally right. This post actually made my day. You can’t believe just how so much time I had spent looking for this info! Thank you!

 7.   family health insurance plans rašė:

  So i’m now not positive the place you are getting your content, but good study. I must dedicate a while reading through more or working out extra. Thank you so much for wonderful information I used to be looking to find this answers for my task.

 8.   Sheldon Theesfeld rašė:

  How do I start a website with minimum or no advertsing for free?

 9.   Ismael Leather rašė:

  Utterly written written content , appreciate it for entropy.

Rašyk komentarą