BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nuo pat vakar grįžimo iki šios popietės ruošiausi parašyti kaip ten viskas buvo vienų taip džiaugsmingai, kitų nihilistiškai sutiktoj blogerių konferencijoj. Spėju kad dar artimiausią mėnesį išlys vienas ar kitas įrašas, apie tai kad lenkas migdė, o višinskis nusišnekejo. Apie visus kalbėtojus, ar bent jau daugumą jų artimiausiai tiesos parašyta čia.

 

Ką aš norėčiau pridurti savo ruožtu. Ant kortelių buvo per maži vardai, todėl kad kai bandydavau įžiūrėti kas čia eina, ar kas čia toks. Laisvai galėjau būti apkaltintas seksualiniu priekabiavimu, ar bent jau apšauktas freaku, už spoksojimą į krūtinę (merginų. pas vyrus nėra ten ką žiūrėt). Dievaži, jei kam kilo tokių minčių - žinokit kad bandžiau atpažint. O iš esmės, tai dauguma atrodė labai normalūs ir padorūs bičai ir panos. Čia tikriausiai situacija panaši kaip ir su geimeriais. Visi mano, kad jie panašiausi (išvaizda) į urvinius žmones, o realiai jie paprasti, dažniausiai net geresni, už tuos paprastus žmones.

 

Ir didelis pliusas IceBlue už užkrečiantį juoką :).

 

Šiaip jau visi per nelyg stipriai stengėsi bloginti real time. Nu negi tai taip jau svarbu. Geriau būtų vienas official posteris, manau būtų buvę daug geriau. Žodžiu gavosi oficialus blogerių mytas.

Rodyk draugamsKomentarai (6) apie "Blogerių konferencija."

 1.   games rašė:

  Agi pasirodo buvai:)

  Aš tik ant paskutinių pranešimų spėjau. Patyriau pralaimėjimą, tai nuotaikos tikrai NIHILISTINĖS:)

 2.   Kukas rašė:

  Dairiausi bet nemačiau maikės su ŽP. O pats skiriamųjų ženklų neturėjau :)

 3.   xnera rašė:

  Vargšas, buvai priverstas sėdėt už manęs :( Kitą kart gal labiau pasiseks. Žiūrėt į iškirptes identifikavimo tixlais dar nieko, mano dar ir įamžino ^^

 4.   scorps rašė:

  as jau dabar girdziu iceblue juoka, kai sita posta perskaitys :))

 5.   IceBlue rašė:

  labai smagu, kad "užkrečiantis", o ne "annoying":))))))

 6.   Draugishkas rašė:

  del vardo korteliu pritariu ir netgi galiu pasakyti, kad taip buna visuomet… o man kai nepriziurinciam, tai is vis kancia, nepadoru nuleisti akis i papus, kai shneki su panele, kad isiziureti… :D

Rašyk komentarą