Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-03-27

Vakaro Pasakojimai vs. Rašalo Širdis

Publikuota: Movies

Tikrai dažnai su Artojumi valgom hesburgery, o ten visada sėdam taip, kad matytume sukamus artėjančių, arba jau rodomų filmų treilerius. Aišku treilerius išmokstam beveik mintinai, ir kai jau pradeda rodyt kokį naują vos ne rankomis norisi plot!

Ir šį praėjusį savaitgalį žmoną įtikinau kad reikia pažiūrėti Inkheart ir Bedtime Stories (Rašalo širdis ir Vakaro Pasakojimai). Kažkaip man susirodė, kad filmai turėtų būti iš panašaus tipo. Na tipo lengva pasakėlė prieš miegą.

Bedtime Stories tokia ir yra - lengva pasakėlė prieš miegą ar šiaip tingią popietę. Visi reikalingos pasakos elementai, tokie kaip fantastinės besipildančios istorijos, geriečių ir blogiečių kova, princesė, princai ant žirgų bla bla bla - įsirašykit patys. Filmas idealiai sukurtas sekmadieninei paplerzėjimo popietei, kai esi sotus, turi po ranka pusbutelį pagaravusio vynelio ir kokių kukurūzų dėžę. Per juos gali ir neišgirst ką ten filme kažkas šneka, bet jei ir neišgirsi - nieko neprarasi.

Trumpai, sesuo paprašo brolio, kad jis prižiūrėtų savaitėlę vaikus, kol ji (jei teisingai menu) "..is planning to get laid". Šis vakarais jiems pasakoja istorijas, ir jei vaikučiams ji pasirodo nuobodi jų prikurti variantai kitą diena išsipildo juos prižiūrinčiam mamos broliui. That’s it. Pabaiga jau ir ištiek galima atspėt :).

Na, o dabar apie Inkheart… iiiiirrrr viskas!

Nu ok, šiek tiek. Tokio prasto filmo senai nemačiau. Nesvarbu, kad puse filmo pramiegojau ir nemačiau pabaigos (irgi miegojau. duh). Filmas visiškai neįdomus, labai labai nuobodus ir visiškai ne tai ko tikiesi pamatęs treilerį. Pasakos ten tiek, kad akies krašteliu pamatai auksinę kurpaitę, tris sekundes parodo vienaragio galvą, o viską nurungia kažkokie balvonai su aprašinėtom galvom ir labai pikti blogiečiai su nuliu motyvacijos.

Jei jau kada svarstysit pažiūrėt viena iš šių filmų, paklausykit patarimo - nežiūrėkit Inkheart net jei ir kankins. Kankinimus tikrai bus lengviau ištvert.

Patiko (0)


Atgal į: Vakaro Pasakojimai vs. Rašalo Širdis