Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-12-01

007.

Publikuota: Movies

Prieš geras porą savaičių, o gal ir daugiau (o gal ir mažiau? kur čia tą laiką ir besugaudysi). Buvom su bičiuliu pažiūrėt naujojo James Bond.

Man po fantastinių paskutinių Pierce Brosnan pasispardymų, su nematomais automobiliais šitas Bondas tikra atgaiva. Gadgetų minimalizmas šitam filme tikrai buvo labai gaiviai malonus.

Labai ilgas intro, su labai geru gabalu (kurio kažkodėl vis dar neturiu. tarkim čia reminderis), o po to bene veiksmiškiausia filmo vieta. Lenktynės žvyrkeliais už berods aston martin vairo. Tikrai roxino. A tiesa, dar buvo bėgiojimai stogais su įvairiais šokinėjimais. Dude!! Jie tikrai atrodė pavargę, ir kai šokdavo į balkoną, ir pečiu trenkdavosi į sieną - krūptelėdavau. Atrodė tikrai skaudžiai.

Gal kiek visas filmas ir patemptas, bet iš esmės rekomenduojamas. Ir netgi kitam bičiuliui, kuriam fantastinės nematomos mašinos yra neatsiejama Bondo dalis, šis filmas patiko.

Reziumuojant: Efektai labai kokybiški, Olga kaip ir Max Payne labai puiki, filmo mintis vidutinė.

Ir vis dėl to - kaip gi gražiai lietuviškai išversti Quantum of Solace? Nu tas Paguodos Kvantas tikrai nei šis nei tas.


Atgal į: 007.