Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-10-20

Rankų paspaudimai.

Publikuota: Work

Paatvirausiu. Sėdėjau dabar WC ir mąsčiau (suprask, žaidžiau kortom su itouch). Kadangi mastau pakankamai tyliai, be to reikėjo laimėti du kartus iš eilės kortomis, užtrukau. Per tą laiką daug bendradarbių užėjo ir išėjo.

Suskaičiavau lygiai du, kurie išėjo nenusiplovę rankų! Vienas iš jų greitą number two atliko. Ir kaip paskui jaustis sveikinantis su kolegomis, kai žinai kad bet kurio jų rankos ne tik kad pimpaluotos bet ir šūdinos. Sneaky bastards, negi mano, kad jei tūlike tylu, ir atrodo kad nieko nėra, galima rankų nesiplaut?

Apskritai tradiciją sveikintis rankų paspaudimais reiktų užbaigti ir apsiriboti galvos linktelėjimu. Pamenu kažkur mačiau kažkokią reklamą, kur visi bendradarbiai susitikę aistringai pasibučiuoja. Apačioj maždaug toks prierašas, kad bučinio metu perduodama mažiau mikrobų nei paspaudžiant ranką. Tai nereiškia kad norėčiau su kolegomis bučiuotis, tai reiškia kad rankos paspaudimo reiktų atsisakyti ir pilnai užtektų tik iš kartu dirbančių bičiulių.

O dabar spaudi ranką, ir nežinai kur ana jau pabuvusi.


Atgal į: Rankų paspaudimai.