Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-10-16

Get ready for a killer ride.

Publikuota: Movies

Po ano penktadienio savotiškos kultūrinės programos , nuėjom į neįpareigojantį filmą - Death Race .

Mano pačiutė jau ruošiasi kalėdoms, todėl kai pasakiau kad eisim į šitą filmą tik numykė, palinksėjo galvą ir toliau susirūpinusi galvojo apie naujų parduotuvių atidarymus beigi kalėdų karštinę. Užskaičiau tai kaip atsakymą "taip", nors labai suabejojau ar jai nors šiek tiek patiks. O Mirties Lenktynės buvo beveik visiškai toks kokio ir tikėjausi.


Mustangas at it’s best.

Near future, Amerika ekonominėj krizėj, siautėja bedarbystė ir bla bla. Pagrindinis herojus, buvęs lenktynininkas, apkaltinamas padarius nusikaltimą, ir atsiduria kalėjime. Kalėjimai gi, toje near future, valdomi privataus kapitalo ir kad atsipirktų, kaliniai dalyvauja next gen realybės šou - Mirties Lenktynės. Filme labai dailiai įpinamos realybės šou užsklandos ir veikėjų pristatymai. Patys veikėjai gi labai šabloniniai - japonas, juodaodis, rusas, latino ir t.t.

Per kažkokį laiką pasiruoši lenktynėms, ir keliais etapais lenktyniauji. Simple as it is. Automobiliai aprūpinami ginklais ir defense priemonėmis, kurie įjungiami (arba ne!) lenktynių metu.

Dauguma užskaitė filmą kaip gerą pramoginį veiksmo filmą, skirtą žiūrėti kino teatre. Death Race tikrai atitinka visus veiksmo filmo reikalavimus - daug veiksmo, biški intrigos, mažai logikos ir daili pupa. Vien viena paskutinių scenų kur ji išlipa iš automobilio verta grieko.


Čia ne paskutinė scena, bet irgi efektinga.

Atgal į: Get ready for a killer ride.