Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-10-24

I spy with my Eagle Eye.

Publikuota: Movies

Dabar galvoju kaip čia tiksliau apie Eagle Eye papasakoti kad nepaspoilinti. Tikrai apysmagis veiksmo filmas, su dviem geromis chase scenomis, biški nuspėjamos intrigos ir paranojos sukėlikais.

Jau nuo pat pirmų "paslaptingojo moteriško balso" skambučių man prasidėjo įtarimai, kurie vėliau pilnai pasitvirtino. Ir visas filmas daugiau mažiau nuspėjamas, bet nuo to nė kiek nemažiau pramoginis. Tačiau turiu prisipažinti - kai iš apsauginių pavogė lagaminėlį - buvau ramių ramiausiai užmigęs.


Treilerį mergina tikrai atrodė gražesnė

Žodžiu viskas taip - kažkas suplanavo (kas matė treilerį žino) operaciją, į kurią įvėlė du random žmones (kaip vėliau paaiškėja visai ne random ir visai ne du). Šie du labai greit susiduria vienas su kitu ir toliau jau dviese visur dalyvauja. Paranojiškiausia dalis ta, kad jie visada yra matomi ir sekami, kartais netgi iki absurdiškiausio lygio. Valdomi visi šviesoforai, kranai ir mobilūs telefonai. Viskas, kad tik tie du pasiektų savo tikslą. Galutinį tikslą jie sužino tik pačioje pabaigoje.

Filmas skirtas žiūrėti kine. Žiūrint namie dar bent dvi žvaigždutės iš tų septynių nuo dešimt tikrai nusibrauktų.


Atgal į: I spy with my Eagle Eye.