Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-09-17

Bangkok Dangerous. Crap.

Publikuota: Movies

Ką tik iš kino - Bangkok Dangerous .

Aš tai galvoju taip: vistiek veiksmo filmus labiausiai mėgsta ir žiūri vyrai bei jaunuoliai. Kaip ir kompiuterinius žaidimus žaidžia. Tai kodėl tuomet reklamuot, ir treilerius daryt kaip veiksmo filmo? Nuėjom ir taip žiūrim, ir šiaip - ir niekaip to tokio pure action (kaip kokiam Wanted ) nėra!

Biški paspoilinant tai filmas maždaug toks - kill kill love love drama drama love <…> love drama drama kill kill kill kill. Beje, geriausia filmo vieta ir yra iš love serijos. Kaip Cage’as su kurčnebyle tailandaite pietauja. Dar yra ir biški Bankoko. Gal būtų vieną kitą pliusą ir pridėję, jei būtų daugiau jo parodę. Bet tada filmas būtų dar labiau ištemptas, o ir taip jau sunku buvo tą valandą su kem minučių išbūt.

Is it me, ar Cage’o veidas per visą filmą vis tempėsi tempėsi ir paskutinėm filmo minutėmis buvo kokiais 40% ilgesnis nei pradžioje?

Filmas tikrai nevertas tų šešių litų, ir man gėda kad pats pasiūliau į jįjį eit.


Atgal į: Bangkok Dangerous. Crap.