Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-05-21

Mutantai.

Publikuota: Pastebejimai

Visur internete jau pasirodė informacija, kad britų mokslininkams uždegė žalią šviesą žmogaus ir gyvūnų hibridinių embrionų kūrimui. Ten tipo visa tai bus skirta visokiems tyrimams, kūrių dėka ras panacėją visokioms mirtinoms ligoms.

Pagrindinis apribojimas toks, kad juos reikia sunaikinti po 14 dienų.

Aš kadangi jau įpusėjau šeštą X-Failų sezoną, esu apsėstas įvairiomis konspiracijų teorijomis. Manau, kad bus linksmybių, kai paaiškės, kad koks vienas evil mokslininkas nesunaikins kokio tai embriono, ir anas ištrūks į laisvę (visada juk visuose filmuose taip būna), paskers puse miesto, paaiškės kad sugeba daugintis, reiks izoliuoti britų salas ir galiausiai prasidės scenarijai kaip kokiam Resident Evil.

Kai jau pasieksim tą ribą, kai visokių manipuliacijų genais nebedraus niekas, atsiras visokių freakų kurie sugalvos kad nori užsiaugint krokodilo odą, briedžio ragus arba keist spalvą kaip chameleonas. Įsivaizduokit, ateis sūnus ar dukra ir nebeprašys auskaro į antakį. Vietoj to paprašys katino ūsų.

O šiaip tai aš manau kad galingųjų šalių lyderiai turi po keletą savo klonų, su 1:1 nukopijuota atmintimi ir įpročiais, kuriami enhancintų karių būriai ir panašiai.


Atgal į: Mutantai.