Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-04-21

Shutdown Day. Boooring!

Publikuota: Pastebejimai

Per sekančias dvi savaites minimum pusę Lietuvos blogerių parašys apie Shutdown Day.

Aišku dabar aš irgi savo įrašu reklamuosiu, nu bet kodėl vienam klyktelėjus visiems reikia bėgti iš paskos ir daryti tai ką liepia kiti. Ar gi ne taip sektos veikia? Yra vienas ar keli vadai, kuriems visi paklūsta ir daro viską ką jie liepia. Sako einam ir visiems kalbam savo tikėjimą, visi taip ir daro. Sako, išgeriam visi nuodų - ir visi taip daro.

Žinau, kad ten kai kurie mano, kad blogeriai yra labai rimtas community ir panašiai. Ir tikrai nenoriu nieko ižeisti. Pirmas klausimas kuris labai kuteną mano smalsumą: kiek iš tikro iš visų, kurie skelbs Shutdown Day tiesas tą dieną kompiuterio neįjungs?

C’mon, negi manot, kad išjungdamas PC vienai parai ką nors pakeisi? Antras klausimas: kiek iš visų shutdownininkų tokiems kaip aš pasakytų koks aš neteisus, ir kad visi kartu daug pakeis?

Bet ar ne taip sektos veikia? Mano, kad būtent jos yra teisios? :)

Pabaigai. Esu tikras kad yra daugiau dienų “be konors”. Pvz, “No mail day”, “No work day”, “No wife day”. Negooglinau, bet manau yra tokių. Vieną dieną visos dienos bus ko nors do’s ir dont’s dienos.

Ir kai kurie jomis tikės.


Atgal į: Shutdown Day. Boooring!