Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-04-11

OGame.

Publikuota: Games

Dabar brouseriniai žaidimai ant bangos. Travian’as, Gladiatus, Ikariam, Witcher ir panašiai (galbūt yra ir daugiau puikų? tell me). Šiandien gavau pakvietimą išbandyti OGame.


Nedvejodamas prisiregistravau, bet tai yra pirmas ir paskutinis dalykas ką darysiu su šiuo žaidimu.


Prisijungus ir paspaudinėjus toks jausmas, kad viskas kažkaip ne taip. Sunku net tiksliai paaiškinti. Maždaug įsivaizduokite, kad jus pagrobia ateiviai, išima jūsų smegenis ir įdeda atgal. Bet įdėdami padaro klaidą, ir smegenys pasuktos 1 laipsiniu kairėn. Supranti kad viskas turėtų būti gerai, bet vat kažkoks jausmas ne toks. Tokia pati situacija ir su OGame.


Manau, kad adaptacija lietuviams atlikta per nelyg atmestinai. Akis drasko tokios klaidos kaip “migtukas“, arba pirmoji planeta kažkodėl pavadinta “nemokamas“.


Pakvietimo laiškas išbandyti žaidimą irgi nei šioks nei toks, pamiršo siuntėjas ištrinti dalį angliškos informacijos iš kurios ir buvo gamintas lietuviškas variantas. Apskritai visas in-game vertimas kažkoks ne toks.


Norom nenorom lyginu su travian’u. Jausmas toks, lyg travian’ą darė žmonės jaučiantys jam aistrą. Su OGame atvirkščiai, kažkas nusprendė padaryti, nes pamatė kad travian’as yra gerai. Galbūt dar tikėjosi lengvų pinigų.


Pirmas įspūdis yra svarbiausias, o šį kartą jis labai prastas. Niekam nerekomenduoju.


Atgal į: OGame.