Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-04-18

Trackmania. Totally Enjoyable.

Publikuota: Games

Apie Trackmania (toliau TM) visai nesenai šiek tiek rašė Artojas. Prisipažinsiu, nei vienos ankstesnės TM dalies nebandžiau. Ir pasirodo visai be reikalo.

Linksmos trumpos (bent jau pradžioje) arkadinės lenktynės tiek vienam, tiek su keletu draugų. Plius trasų kūrimo įrankis, mašinos dažykla ir t.t. Ir viskas visiškai for free :]. Be to pilna integracija su Steam.

Vakar būtent per tą pačia TM pačiutė manęs miegot niekaip negalėjo priversti nueit. Kai galiausiai nuėjau, žiūrėdamas naktinius xfailus galvojau vien apie TM.

Jau senai žinau, kad esu stats junkie. O TM patikėkit - jos net man su kaupu. Kaip kad aš ir mėgstu - fiksuojama absoliučiai viskas, nuo reitingo pasauliniu bei  Lietuvos mastu iki kiek kartų važiavai vieną ar kitą trasą. Dar man visai norėtusi tokios funkcijos, kad palygint savo rezultatus su bičiuliais (vis tas LT bruožas “matuotis”).

Ir čia šiaip pagalvojau, kad labai puiku jog atsiradinėja tokie quality produktai kaip TM for free. Sekantis ko labai laukiu - Battlefield Heroes. Turėtų būti dar vienas gardus kasnelis.

Parsisiunčiam iš čia ar tiesiai per Steam. Į draugus įsidedam mane (TM nikas: Kukas. Steam nikas: KukasVulgaris). Ir “pasimatuojam” :).


Atgal į: Trackmania. Totally Enjoyable.