Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-03-26

Per daug x-failų.

Publikuota: sapnai

Šiąnakt ir vėl gerai pasapnavau. Labai ryškiai jaučiasi savaitgalinė X-Failų dozė. Iš pradžių norėjau nerašyti, tačiau per pusdienį viskas susigulėjo ir pribrendau papasakoti savo iškrypusius sapnus. Nerekomenduoju skaityti veikiant kažką malonaus, pvz.: valgant.


Aš ir du bičiuliai tranzuojame prie Kauno. Mūsų tikslas - Vilnius. Šalia stovi mūsų visų trijų automobiliai. Po kurio laiko sustoja autobusiukas. Už vairo toks nepiktybiškai atrodantis dėdulė su ūsais.


Susėdam į tą autobusiuką ir lekiam link Vilniaus. Kai jau privažiuojam savanorius, autobusiukas pradeda nardyti zigzagais šalutinėmis gatvelėmis vis kirsdamas savanorius. Pagalvojau, kad labai gudrus šmikis, žino visus slaptakelius.


Po kurio laiko atvažiuojame prie tokio labai didelio angaro. Tokio tikrai labai didelio - ir į ilgį, ir į aukštį ir visaip kitaip. Dėdulė mums liepia palaukti, ir dingsta jame. Už keleto minučių jis išeina su trimis vyriokais, ir jie visi kažkur išvažiuoja. Mes vis dar laukiam.


Prabėgus kuriam laikui grįžta autobusiukas, o iš paskos visų mūsų trijų automobiliai. Pasirodo jie visi ten ir važiavo, kad mūsų auto parvaryti į tą angarą. Įvaro jie mūsų automobilius į tą angarą, o mes iš paskos. O ten pilna įvairių automobilių, jų dalių - žodžiu toks šrotas beveik. Man tuo momentu ateina supratimas, kad visi šie automobiliai ir jų dalys yra iš tokių pat tranzuotojų kaip ir mes.


Šitoj vietoj kažkas vyko įvairaus, bet neatsimenu nieko. Užtemimas žodžiu.


Veiksmas persikelia į kažkokį miškelį ant kalvos, apačioj žinau čiurlena upelis, o mes visi (trys tranzuotojai ir krūva kitų) sėdime prie laužo. Jau žinau kad čia kažkokia gauja, arba sekta, ir mes į ją priimti. Nežinau kodėl, ir kokiomis aplinkybėmis, bet atitikom kažkokius reikalingus kriterijus. Panašu kad čia vyksta kažkokios a la įšventinimo apeigos.


Kažkuris jų man liepia nueiti iki upelio ir pasemti kibirą vandens. Pasiimu kibirą ir žygiuoju link upelio, pakeliui pamatau kad gaujos/sektos lyderis apeiginiais rūbais irgi kažkur eina. Galvoju, pasemsiu vandens ir paseksiu kur gi jis ten eina.


Pasisemiu vandens, einu atgal ir matau kaip tas lyderis kažkokiu takeliu dingsta man iš akių. Aš skubu paskui jį, išlendu į kažkokią proskyną, o ten vadas stovi prie didžiulės mėsmalės ir kažkokiu elektrošoką sukeliančiu prietaisu stumia žmones į tą mėsmalę. Jie ten klykia, rėkia, vieni ant kitų krenta, girdžiu lūžtančius kaulus. Ir aš suprantu, kad ten mala ne ką kitą o tokius pat tranzuotojus kaip ir mes.


Fuck, pagalvoju, reikia varyt iš čia kuo greičiau. Atsisuku eit, ir matau kad visi kiti jau susirinkę ir žiūri į mėsmalę. Po kurio laiko, kai visi nelaimėliai jau sumalti, ateina lyderis su padėjėjais, kurie atneša sumaltą masę prie mūsų.


Tuomet vadas mus paragina valgyti tą masę ir sako: “Valgykit! Tik saugokites baltų ir rudų gabaliukų!”


Atgal į: Per daug x-failų.