Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-04-21

Batai.

Publikuota: Pastebejimai

Aš esu labai tolerantiškas visokiems ten mados pasireiškimams. Manęs neglumina turbūt niekas: super atviros sukneles, krokodilo odos arba pynučių batai, salotiniės skarelės suderintos su ružavais megztukais ir panašiai.

Nu bet ką tik rūkydamas mačiau vieną bičą su skirtingais batais. Ne tai kad vienas ryškiai geltonas, o kitas su platforma, bet va tos vietos kur raišteliai suvarstomi (nežinau ar yra lietuviškas žodis apibūdinti tą vietą, bet esu tikras kad anglai turi šį žodį) skirtingos.

Aš spėju kad jis dabar nejaukiai jaučiasi, nes iš tikro turi dvejus batus, kurių tos “varstavietės” (lai būna toks naujadaras) skiriasi ir ryte per skubėjimą suklydo pasiimdamas vienodus batus. Turbūt nejaukiai jautėsi ir todėl kad aš nevaldydamas savęs spoksojau į tuos batus. Aš ir pats nejaukiai jaučiausi dėl to kad jis nejaukiai jautėsi.

Jei dar kart pas ką nors pamatysiu batus su panašiais skirtumais patikėsiu kad taip turi būt. Ir nebesijausiu nejaukiai.


Atgal į: Batai.