Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-02-27

Cloverfield. Enjoyable.

Publikuota: Movies

Jei norit blogos nuomonės ir spoilinimo - skaityti čia. Šiandien su Artojumi ir dar porą bičiulių (kol moteriškės žiūrėjo filmą apie šokius) mažoj salytėje žiūrėjom Projektą Monstrą.

Pradėsiu nuo to, kad nemačiau nei vienos Bleiro Raganos, ir nei vieno kito filmo su drebančia handy cam, todėl neturiu su kuo lyginti. Visų antra pasakysiu kad tai nebuvo pats geriausias mano matytas filmas, tačiau toli gražu ne blogiausias. Per vidurį labiau į pliusinę pusę.

Žodžiu viskas buvo taip. Žiūrovams (t.y mums) transliuojama medžiaga iš kažkur rastos SD kortelės, kurioje pirmiausia (kiek per ilgai) rodomas vieno bičiuko išleistuvių tūsas. Po introdukcijos į visus pagrindinius ir ne tokius pagrindinius veikėjus prasideda pragaras. Viskas lūžta, krenta, sprogsta, panikuoja ir panašiai. Operatorius be abejo viską fiksuoja (nors tai daro pirmą kart), tačiau tuo patikėjau, kadangi jį sutapatinau su Marmaduke iš serialo Carpoolers (rekomenduoju).

Gaila, bet buvo neišbaigtų vietų, kuriose jaučiau kad man meluoja. Overall visą hype susuktą aplink filmą ir jį patį užsakaitau. Tačiau dabar bus baisu eit su Artojumi į 10 000 BC bei The Happening.


Atgal į: Cloverfield. Enjoyable.