Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-01-22

Filmai.

Publikuota: Movies

Vis kiek pažiūriu filmų, taip vis nieko ir neparašau. Taisau klaidą ir pasakoju ką pastaruoju metu pažiūrėjau.


Mr. Brooks.


Kažkurią praėjusio savaitgalio naktį žiūrėjau vieno bičiulio labai išgirtą a la detektyvą Mr.Brooks. Bet taip jau būna, kad kai labai išgiria, kažko labai tikiesi, o gaunasi eilinis filmiūkštis. Taip buvo ir su Ponu Bruksu. Negaliu sakyti, kad blogas filmas. Bet visas paslaptis ir pabaigas atspėjau.


Filmas apie biški kokį tai pakankamai svarbų žmogelį, kuris naktimis virsta viską iki smulkmenėlių suplanuojančiu žudiku, o jam padeda įsivaizduojamas draugelis. Visos įdomybės prasideda po vieno žudiko susivarymo.


Labiausiai patiko, kaip Brooks'as kalbasi su savo alter ego (toks jausmas, kad laikas sulėtėja ar net visiškai sustoja). Ir visiškai nepatiko Demi Moore tiek vaidyba, tiek pats vaidmuo.


Nežinau net ar rekomenduot ar ne. Pažiūrėt galima, jei nėra ką žiūrėt geriau


I Am Legend.


Šito filmo labai laukiau. Kai pamačiau pirmą anonsą, nebuvo savaitės kad apie jį nepagalvočiau. ir kai jau pamačiau - visiškai nenusivyliau.


Iš esmės tai beveik tradicinis zombių filmas, kažkas paleidžia kažkokį virusą ir atsiranda nauja subrasė, kuri labai labai mėgsta žmones (kaip patiekalus). Aišku kai kurie žmonės turi imunitetą ir kaunasi su jais, arba šiaip gyvena.


Labai labai ok tuščias N.Y. Įdomu tai, kad zombiai po truputį tobulėja ir čia jau nebegaliu nieko pasakot. Nuo šitos vietos reikia eit pačiam žiūrėt.


Buvo visai tokių nieko įtampos momentų, ir tokių staigių išgasdinimų. In general, jei patiko visokios 28 dienos ir savaitės po - patiks ir šitas.


The Invisible.


O vakar su pertraukomis (nes su bičiuliu žaidėm pokerį internetu) pažiūrėjau Nematomą.


A toks net nežinau. Pradžia labai ok, o toliau kažkaip nusigrybavo šiek tiek. Vienas bičiukas gerai primušamas, ir kabo tarp šio ir “ano” pasaulio. Pasirodo kai esi kokioj tai komos būklėj, palieki savo kūną ir gali ramiai sau vaikščiot po visur. Apie tai visas filmas ir yra.


Žiūrėti verta tik tada, kai pažiūrėti pirmi du filmai.


O jei reiktų rinktis, rinkčiausi antrą.


Atgal į: Filmai.