Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-04-08

Karma.

Publikuota: Pastebejimai

Autostradoje, ant tilto per Nerį, ar netoli jo, labai dažnai būna įvairių avarijų. Tiek iš vienos pusės, tiek iš kitos. Kaip žina autostrada dviejų juostų, bet visada yra ne vienas ir ne du labiau skubantys už kitus, ir pjauna per “nulinę” juostą, tą, kur su avariniais visi stovi.

Aš policijos vietoje sustočiau kur pakelyje, ir visiems “labiau skubantiems” po paruoštą čekiuką pateikčiau. Policininkai per pusvalandį savaitės normą padarytų.

Tiesa, vieną kart mačiau kad policija buvo susitabdžiusi kelis tokius važiuotojus. Bet labai jau atrodė kad iš nuobodulio.

Labiausiai man patiko, čia prieš savaitę ar dvi matyta situacija. Milžiniškas kamštis, visi vos ne vos juda, ir kaip visada krūva važiuojančių “nuline” juostą. Po kurio laiko, žiuriu, nebėra tokių, tik vienas kitas. O gi pasirodo, trys fūros, sustojo viena šalia kitos ir ramiai sau su visu srautu išlaikydamos vienodą tempą sau ir važiuoja užblokavusios visą kelią. Labai patiko idėja.

Aišku po kurio laiko ir už tos užkimšusiosios “nulinę” juostą susidarė mašinų eilė, ir atsirado gudruolių, kurie tą fūrą ramiai sau per žolę, nuvažiuodami nuo kelio, lenkė. Iš principo taip sakant.

Aš šiaip labai pasipiktinęs vairuotojų nedrausmingumu ir nesilaikymu kelių eismo taisyklėmis ir dar nemandagumu. Nu atsiprašau, bet kokio b**** lyst į sankryžą, jei ten jau stovi mašinos ir tau mirksi žalia? Vistiek nepravažiuosi, tik kitiems trukdysi. Arba negi sunku įleist iš šalutinio ką nors, kas jau stovi geras 10 minučių? Visada įleidžiu.

Aš vis laikausi to principo, kad už gerus darbus bus gerais ir atlyginta. Niekad nesiveržiu į/per sankryžas jei matau kad nespėsiu, įleidžiu kitus ir šiaip esu ramus kad bent jau už vairavimą į karmas man nieks neprišiks.


Atgal į: Karma.