Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-25

Pasaulio pabaiga.

Publikuota: sapnai

Po ilgo laiko vėl susapnavau sapną vertą blogo įrašo.

Per visus žinių kanalus pasklinda naujienos, kad po poros dienų saulė explodins ir visai žemei galas. Aš nuvažiuoju pas močiutę į kaimą, nes man susišviečia, kad ten lengviau bus įšgyvent pasaulio pabaigą. Kad ir kokia tai būtų totaliai absurdiška mintis, imuosi močiutės kaimo trobos barikadavimo proceso, beigi lauko tūliko įtvirtinimų. Nes vistiek ryškiai po pasaulio pabaigos bus krūvos zombių su kuriais reiks kovoti etc etc.

Nu, o kol dar liko biški laiko iki pasaulio pabaigos, reikia nueiti į kiną. Į tuos naujuosius kino teatrus, kur vakar mačiau per kažkokį TV anonsą. Kur su mygeliu gali išsikviesti padavėjus ir jie tau atneša kavos. Ten visos kino žiūrėjimo kabinos dvivietės, ir stikliniais gaubtais. O už nugaros kabinoj sėdi awx ir vzx ir liepia daryt mimikas, nes jiems patinka mus (mane ir Closer) fotografuoti.

Nepamenu kokį filmą žiūrėjom, bet paskui su tais pačiais fotografais ėjom prie jūros, ar kažkas tokio.


Atgal į: Pasaulio pabaiga.