Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-16

Kaip teisingai išvažiuoti iš Akropolio?

Publikuota: Daily

Kaip teisingai išvažiuoti iš Akropolio?

Kai tik atsidurdavau akropoly, didžiausias galvos skausmas būdavo kaip teisingai išvažiuoti iš jo? Nes kiek bevažiuoju, vis nereikalinga ratą apsuku, kol atsiduriu prie teisingo išvažiavimo.

Labai tai nervino, todėl sugalvojau kad reikia teisingos ir lengvai įsimenamos sistemos. (Nes rodyklės į stotį ir į senamiestį yra tik ten kur nuvažiavimai).

Ogi pasirodo viskas labai paprasta. Jei reikia iš akropolio išvažiuoti link stoties - tuomet važiuojam tuo pravažiavimu, kurio eismas yra nukreiptas link senamiesčio (ne pagal rodykles, o taip kaip iš tikro išdėstytas akropolis). O jei reikia išvažiuoti link senamiesčio - laikomės to pravažiavimo kurio eismas nukreiptas stoties link (vėl gi ne pagal rodykles, o taip kaip išdėstytas akropolis).

Taigi trumpai, viskas yra atvirkščiai - jei norim važiuoti link stoties, važiuojam link senamiesčio, o jei norim važiuoti link senamiesčio - važiuojam link stoties.

Simple, eh?


Atgal į: Kaip teisingai išvažiuoti iš Akropolio?