Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-05-26

Quadradius.

Publikuota: Games

Karts nuo karto vis randu kokį internetinį žaidimą, kuris užkabina kuriam laikui. Prieš kokius metus siaubingai buvau užsikabinęs ant Reversi, kai tik rasdavau progą, vis pažaisdavau per Yahoo games.

Prieš keletą dienų, ar tai savaitę vieną kitą, radau Quadradius. Iš pradžių nervas ėmė, nes viskas atrodė pakankamai sudėtingai, bet biški po biški, po kelių nevykusių bandymų įsivažiavau ir dabar labai smagiai susižaidžia viena kita partija.

Quadradius kiekvienas turi po 20 vienodų rutuliukų, išdėliotų kaip šachmatai. Vieno ėjimo metu, galima paeiti su vienu rutuliuku. Prieš ėjimą, galima panaudoti kokią nors vieną ar kelias special powers, kurios karts nuo karto randomu atsiranda žaidimo lauke. Specialių sugebėjimų bile kiek. Siūlau nepasiduoti po kelių bandymų, nes vakar bandžiau vieną bičiulį užkabint. Tai pasakė kad siaubinga nesamonė, ir kad daugiau nežais. O aš jam net pasidavinėjau.

Vienos partijos trukmė įvairi, nuo 10 iki 30 minučių.

Mane dažniausiai galima rast vakarais :). Vis vieną ar porą sumetu. Ieškokite Kuko, ir meskite prištinę.


Atgal į: Quadradius.