Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-05-11

Spaidermenas.

Publikuota: Movies

Tai žinokit Kauno Akropolyje naujas kino teatras gerai dėjo per pautus Cinamonui. Vakar Cinamone Spaidermeną žiūrėjome turbūt max 10 žmonių. Aišku pliusas, kad niekas neplėšo čipsų pakelių, ir neskamba telefonas kas 10 minučių. Gerai vožtelėjo ir maitinimosi įstaigoms - Čili Picoj galėjom rinktis bet kurią vietą, užimti buvo gal trys ar keturi staliukai - kai nuolat ten nebūdavo vietos.

Nuoširdžiai sakau - neikit jūs to Spaidermeno žiūrėt. Aš šiaip jau komiksų gerbėjas ir visi tokio tipo filmai visad būdavo smagumas neišpasakytas. O čia kažkoks nesusipratimas. Nenatūralūs dramatiški veidai per visą ekraną, kažkokie nuolatiniai pasvaičiojimai ir įsimylėjėlių elgesys kaip mokyklinukų (kaip toj pasakėčioj apie gervę ir gandrą).

Tikrai maniau kad labiau patiks, ir tas įvertinimas imdb kiek išpūstas.

Tiesa buvo porą tikrai linksmų vietų, per kurias gerai pasijuokėm. Veiksmo intarpai irgi geri - pamalonino mano spec efektų ištoškusią širdį, bet bendras value labai menkas.

Ir dar - šiais akcijų ir banerių ir palaikymų metais padarykit kas banerį “Išsinešk išėdas iš kino teatro” - pažadu įsidėti ir netgi atskirą postą parašyti. Nes totali kiaulidė būna, netgi po tų dešimties žmonių.


Atgal į: Spaidermenas.