Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-07-09

Filmai.

Publikuota: Movies

Pastaruoju metu pažiūrėjau tris filmus.

 

Aišku noriu daug daugiau. Bet tai arba tingiu, arba labiau noriu geiminti, arba dar kokie velniai.

 

Pirmas ką mačiau, tai antrą bernvakario dieną, Kietas Riešutėlis 4. Oh jes. Tikras veiksmo filmas, nuo pat pradžių iki galo. Pas kažką bloge skaičiau kažkokius tai neigiamus atsiliepimus, apie netikroviškumus, ar dar kažką. Dėl dievo meilės, juk tai veiksmo filmas iš didžiosios V. Atsipūti ir mėgaujiesi. Šitą tai užskaitom visu 120%. Senai tokį gerą veiksmafilmį ir bemačiau.

 

Iš kart po Kieto Riešuto grįžę pažiūrėjom Next. Visai neblogas sakyčiau. Biški fantastinis, biški veksmo, su įdomiais sprendimais. Tik Cage'as biški liauliukas pasirodė. Bet iš esmės užskaitom, nepaisant to, kad pačioj svarbiausioj vietoj uo per didelio alaus kiekio užmigau.

 

O va vakar pažiūrėjau Prestige. Labai patiko, kad geriečiai ir blogiečiai nuo pat pradžių buvo visai kiti nei atrodė. Pats filmas tai paliko labai gerą įspūdį, nors gal kiek per daug slogų. Buvo ir fantastikos elementų. Filmas nors ir nuspėjamas buvo, bet užskaitom irgi.

 

Šiandien jei vėl pakils ūpas jamsim dar kokį filmą. Svarbu kaip vakar nenueit miegot po pirmos.


Atgal į: Filmai.