Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-03-13

Pažiūrėta.

Publikuota: Movies

Pastaruoju metu daug įvairių filmų pažiūrėjau. Dabar ypač kai upgradinau xbox’ą, filmus bei serialus pasidarė žiūrėti daug patogiau ir maloniau (tiesa per jį žiūrėjau tik pusę vieno filmo, bet vistiek. už tai my future wife žiūrėjo daug daugiau).


Nepamenu tikslios žiūrėtų filmų chronologijos, bet kaip jau bus taip bus.


No Country for Old Men.
Labai laukiau šito filmo. Net nežinau kodėl. Nu patiko jis man patiko, bet į pabaigą neįsigilinau (o reikėjo). Labiausiai patiko tai, kad sukurtas toks ramybės jausmas, o tuo pačiu nepaliaujamai vyksta veiksmas, kuris savo ruožtu irgi ramus. Bet labai su įtampa. Ir jei pradžioj šitų sakinių sakiau kad tik “patiko”, dabar sakau kad “labai patiko”. O viskas prasideda kai vienas medžioklis randa lagaminą pinigų. Ir jį persekioja labai psycho atrodantis ir šaltakraujis žudikas. Vieno pažįstamo manymu jis - tai tiesiog mirtis.


Juno.
Oi labai geras. Pažiūrėjau su labai dideliu malonumu ir dar dabar su vienu bičiuliu vartojam visokias frazes iš filmo (crapidy crap). Reikėjo nemažai Urban Dictionary visko pasižiūrėt. O šiaip toks gaivus ir šviežias pasakyčiau, nors pagrindinė tema (paauglių nėštumas) ir labai komplikuota. Must see. (bet jei patiko koks Norbit geriau nežiūrėti). Ir garso takelis dar labai geras.


Invasion.
Nemėgstu N.Kidman. Nei jinai man graži, nei miela. Bet šitame filme labai patiko. Jaučiu nuo dabar pamėgsiu. Filmas fantastinis, bet taip subtiliai. Fantastinė tik pati idėja, kuri labai gera (nors ne nauja. ypač po begalės skaitytų fantastinių knygų). Į žemė patenka kokia tai gyvybės forma, kuri užgrobia žmones jiems miegant ir visus juos apkrėstuosius prijungia prie bendros kolektyvinės sąmonės. Nemiegoti, ir neišsiduoti - pagrindinės filmo idėjos.


30 Days of Night.
Labai ok filmas apie vampyrus. Anie į šiauriausią Aliaskos miestelį atkeliauja tada, kai ten būna poliarinė naktis. Šalta, bet vampyrams nė motams. Už tai žmonėms nelabai kas. Visas filmas grupelės žmonių išliko istorija su labai prasta ir mano manymu pigia pabaiga. Verta žiūrėti iki tos vietos kai iki pabaigos lieka keletas minučiu, ir šią pačiam susigalvoti. Daug maloniau turėtų būti.


Dan in Real Life.
Šiaip jau man nepatinka visokie mergaitiški romantiški filmai. Bet kadangi šitas imdb yra gerai įvertintas, ir dar vaidina J.Binoche (iš Šokolado) su S.Carell, ėmiau ir pažiūrėjau. Labai labai ok filmas apie meilę. Ten dar ir komedija (bet ne tokia kaip koks Norbit) kurioje viskas labai gražu ir net pačiam neįtikėtina, kad aš giriu tokį filmą. Ten daug visokių sutapimų bei netikėtumų, ir dar graži paprasta pabaiga.


The Mist.
S.Kingo romanu paremtas filmas. Vien dėl to ir žiūrėjau. Labai gerai parodytas žmonių fanatizmas įkvėptas baimės ir iš jos atsiradusių tikėjimo tiesų. Ir man labai patiko pabaiga. Atspėjau aš ją, bet vistiek labai patiko. Įtikino mane.


Atonement.
Nežinau kodėl pradėjau žiūrėti šitą filmą. Matyt dėl įvertinimo ir dėl K.Knightley. Pirma pusė filmo labai patiko, antra, po esminių įvykių buvo pakankamai nuobodi. Pabaiga buvo netikėta, bet po pusmečio šio filmo tikrai neatsiminsiu. Ir nesiginčykit.


He Was a Quiet Man.
Šitą jau senai žiūrėjau, bet berods pamiršau papasakot. Labai weirdo istorija, kur ne visada suprasi kur fantazija, o kur tikri įvykiai. Rekomenduoju nestandartinių filmų mėgėjams.


Manau filmų buvo ir daugiau, bet kiti matyt neužstrigo taip. O šiaip filmų yra per daug, ir laiko per mažai, kad visus juos sužiūrėt. O taip norėtusi. Ta proga skubu viršininkui išreikšti norus apie laisvą šeštadienį, nes kas per nesąmonė savaitgalis iš vienos dienos?


Atgal į: Pažiūrėta.