Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2006-02-12

Kad.

Publikuota: Siaip

Kažkada nugirdau tokią mintį, kad laimingi žmonės tie, kurie negalvoja kokie jie nelaimingi.

Ok aš negalvoju koks aš nelaimingas. Tik šiek tiek. Šiek tiek nelaimingas. Labai labai nedaug. Tai jei laikantis taisyklės, aš turėčiau buti šiek tiek mažiau nei laimingas. Ne jei rimtai tai negalvoju. Tikrai. Tik tai spaudžia šiek tiek. Tai vėl gi laikantis visų taisyklių, aš esu laimingas, kuriam šiek tiek spaudžia. Kažkoks bullshit.

Fuck tas taisykles. Jau senai negyvenu standartais. Klausau ne tą muziką kuri mėgsta visi. Nebandau elgtis taip kaip visi elgiasi ir nori kad aš elgčiausi. Aišku drastiškai nebandau išreiškinėt savo pozicijų lakuodamas juodai nagus, ar išsitatuiruodamas kienietišką makaronų pavadinimą ant peties. Ar šiaip kur intymesnėj vietoj.

Kadangi jau labai noriu miego, tikrai nepamenu, ką tiksliai norėjau parašyt. Groja Kings of Convenience. Visą vakarą groja. Aišku viduje verda.

Labai blogai, kad nesilaikau sau duotų pažadų, negalvot to ar ano. Bet kuo toliau - tuo sunkiau. Konfirminti gali beveik kiekvienas.

Vėl reikia kad mintys susigulėtų.


Atgal į: Kad.