Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2005-12-29

n x m + 1.

Publikuota: Siaip

Vienas tų įkyrių vakarų kada nenoriu eit miegot. Kada sedžiu prie pc, prie praviro lango ir niūniuoju Stereophonics - I'm Alright.

Iš esmės tai viskas labai gerai. Tikrai. Indeed. Bet labai atrodo kad tai paviršutiniška. Šįvakar vienu metu norėjosi taip kažkur bent trumpam dingt nuo visų nesąmonių. Viskas ok, pradėjau naujus darbus, nuotaika irgi būna puiki. Bet blia.

Kaip visada, žinote, surūkau n x m + 1 cigarečių. Prigalvojų visokių dalykų, kuriuos pasižadu sau išpildyt. Pasižadu nedaryt to ir ano, arba atvirkščiai - padaryt labai daug ir gero. Ir visiems. Nu tiems kuriems reikia aišku. Nesu dar toks kad visiems visiems.

Dabar norėčiau įmerkt nosį mergaitei į plaukus ir ilgai ilgai jos nepaleist. Arba pažiūrėt į akis jai, kai žinote, taip žiūri šmaikščiai, su žiburiukais tokiais. Kai atrodo tuoj tuoj pasakys kažką gražaus.

Ok, nebūsiu pseudoromantiškas. Pasiilgau švelnumo jau.


Atgal į: n x m + 1.